Wpis z mikrobloga

@marcus-tipo: myślę, że będzie to udana premiera. Ze zdjęć zrobionych prototypowi wynika, że nadwozie będzie zgodne z konceptem. W środku nie było też nie wiadomo jakich rewolucji, aby nie wierzyć, że dowiozą.

Przez to, że technologicznie Giulia i Stelvio są lekko w tyle do konkurencji, wydaje mi się, że w Tonale nadrobią sporo kwestii (chociażby światła full LED, napęd hybrydowy itp.), aby później zaoferować to w polifcie Giulii i Stelvio.
Pobierz
źródło: comment_1643810896vQLulusib1l7GPlMYiTvI4.jpg
@m4kb0l: @sortris: właśnie trochę mnie martwią te zdjęcia w kamuflażu i obawiam się że wersja produkcyjna nie będzie tak ładna jak ten koncept. I jeszcze pytanie co z napędem bo jak dobrze pamiętam to zapowiadali że to będzie tylko elektryk, a wg mnie AR nie może sobie pozwolić na takie coś.
@marcus-tipo:

Mnie najbardziej martwi, że ta Alfa już raczej nie będzie jeździć tak fajnie jak Stelvio.

Chętnie bym kupił gdyby to miało 2.0 200hp AWD jak w Stelvio. Ale według przecieków ma być FWD i 1.5 160koni na start. Mocnej hybrydy nie liczę, bo cena będzie zaporowa. Podobno ma być 2.0 ale nie na Europe przez #!$%@? normy emisji...
@marcus-tipo: nie no, myślę, że jak na fwd i 160 koni to nadal będzie się fajnie prowadzić, no ale to fwd i 160 koni, więc prawnych rzeczy się nie przeskoczy... Ehhj gdyby to miało paletę silników i napędów jak w Formentorze... No ale nic, czekam na premierę, może coś z tego będzie.