Wpis z mikrobloga

Pastwicie się nad Turkiem, a podejrzewam że on ma podobną pracę jak Holecka w TVP, tylko że w nieruchomościach. Codziennie rano patrzy w lustro, mówi: "#!$%@?, już nie mogę, dzisiaj na pewno nie dam rady, koniec z tym", po czym wbija w garniak i kolejny dzień ciągnie ten swój wózek.
HRE Investments założył Sapota były wiceprezes Murapolu. Miałem okazję z nim "współpracować" osobiście i na podstawie tych doświadczeń w mojej opinii to biznesowy gamoń oraz społeczny kawał chama. Po doborze pracowników w Murapolu sądzę że ten analityk to ziomek, któremu Sapota dał szansę być kimś naganiając klientów na ich marne opinie/analizy. Kiedyś sam opowiadał bajki mediom a teraz ma młodego i ambitnego head analityka. To tylko moja opinia :P
@mookie: jedna z najnowszych BT jaką znalazłem:

Jeśli stopy procentowe w Polsce mają rosnąć jeszcze do przełomu pierwszego i drugiego półrocza (tak sugerują prognozy), to rozważnym ruchem mogłoby być powstrzymanie się z zakupem długoterminowych detalicznych papierów nawet do przełomu 2022/2023


Czy tu też warto zrobić odwrotnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mookie: dlaczego 2029?

Bo do tego czasu wszyscy zbankrutujemy, fundusze zdążą wykupić nasze nieruchomości.

A po wprowadzenie agendy 2030, które nastąpi na przełomie 2029/2030 roku będziemy mogli nieskrępowanie i bez jakichkolwiek przeszkód wynajmować od funduszy własne mieszkania.