Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacznie w #krakow jakieś klimatyczne miejsca (typu kawiarnie, bary, itp.) żeby posiedzieć z laptopem parę godzin i obsługa nie patrzyła krzywo?

#pytanie #pracbaza #pracazdalna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f9b59e99f26e000a5d66e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w jakim sensie, wchodzisz wywalasz laptop i pracujesz? xD czy wchodzisz, zamawiasz kawę, czy co tam chcesz wypić etc. i pracujesz? Jak pierwszy to powinni takich #!$%@?ć z każdej kawiarni, jak drugi to w każdej można siedzieć
  • Odpowiedz
@nairoht: wchodzi, ubrany, czysty, umyty, pachnący, mówi dzień dobry, nie trzaska drzwiami, nie przeklina, nie krzyczy, nie pluje, nie pierdzi... myślę że pewne założenia co do pytania OPa warto zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kawiarnia patrzy krzywo zawsze gdy siedzisz i nie zamawiasz nic. Jak wejdziesz i weźmiesz na każdą godzinę coś do jedzenia/picia i nie ma tłumów to myślę, że nikt problemu mieć nie będzie.

Ja za czasów studenckich to nawet w Maku z lapkiem siedziałem ze znajomym i robiłem projekty na studia ;d
  • Odpowiedz