Wpis z mikrobloga

Miał zostać góra tydzień i w najgorszym wypadku być oddanym do schroniska. Został.
Miał być co najwyżej odrobaczony żeby psa nie zaraził. Jest poszczepiony, odrobaczony, ma wyleczony swierzb uszny, zrobione badania krwi i ustalony termin na kastracje.
Miał srać do starej szuflady od lodówki wypełnionej piachem. Ma magiczną samoczyszczącą kuwetę za 2 stówy i jakiś super duper żwirek.
Miał miec co najwyżej słupek do drapania za 3 dychy jak już ma zostać. Dostał prawie metrową, 4 poziomową wieże za kolejne 2 stówy, z szeleszczącymi piłkami na gumce, drapakiem, legowiskiem i #!$%@? wie czym jeszcze.

A to jeszcze nie koniec, bo dalej je z pudełka po margarynie, a transporter robi mu karton. Już mnie portfel boli. Biedna Mary dostała tylko paczkę żwaczy, ale biorąc pod uwagę że w sumie kot jest jej i to ona go chciała to chyba nie narzeka co widać na zdjęciu. Nigdy jakoś super za kotami nie przepadałem i miałem uraz po dzieciaku, a ten jakby przyszedł z kociej centrali z przydziałem że ma mnie do kotów przekonać.

Sporo się u nas za Gierka zmieniło. A i żyje się nienajgorzej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kitku #koty #pokazkota #psy #pokazpsa #zwierzaczki
Pobierz ruda_stuleja - Miał zostać góra tydzień i w najgorszym wypadku być oddanym do schroni...
źródło: comment_1643736774YIJ25PmnQUOwXlvQf2SGXu.jpg
  • 20
@ruda_stuleja: Pro tip co do miski - najlepszy jest niewielki płaski ludzki talerz. Kotu najwygodniej jeść z płaskiego więc nie będzie chciał wyjmować i kłaść na płaskiej podłodze(co często robią przy głębokich miskach i ludzi kupują bardziej głębokie wiek Kotom mniej wygodnie i bardziej wyjmują...) co jest wygodne dla człowieka bo czyściej.
@EnderWiggin: @dlaczego__nie: @BUS_pl:
To mało powiedziane, że się lubią. Mary to cholernie mądry psiak (czasem aż za bardzo). Ogólnie to Gierek wyszedł z płotu sąsiadów jak wracaliśmy z psem ze spaceru. Mary zawsze koty lubiła, choć bez wzajemności co ją zawsze smuciło. A ten nie uciekał od niej, sam wyszedł do nas i jeszcze wlazł se na ogród jak gdyby nigdy nic razem z nami. Siedzimy tak na tym
@ruda_stuleja: No to i tak talerzyk bo będzie mu wygodniej. :3 chodzi o wibrysy - jak dotykają ścianek to kot to bardzo mocno czuje i niektóre reagują na to jak na coś co sprawia ból. Ale też faktem jest ze niektóre koty mają zupełnie gdzieś to czy ścianki są czy ich nie ma - chociaż i tak polecam płaskie podawanie jedzonka bo zwierzakowi "może się odmienić" losowo.

Swoją drogą mega urocza