Wpis z mikrobloga

Wszystko skupiło się teraz na Czesiu i w sumie beka będzie po barażach z niego i #stanowski ale nie zapominajmy o jednej ważnej rzeczy. Piłka nożna to nasz narodowy sport. Miliony złotych pchane w gówno klubiki, infrastrukturę, szkolenie młodzieży a i tak na 38 milionów polaków tylko jeden Lewandowski potrafi prosto kopnąć w balona i przyjąć piłkę tak żeby nie odskakiwała mu na 5 metrów. Pamiętam taki filmik z #laczynaspilka jak Löwy kopie piłkę do góry i potem elegancko klei ją na stopę a chwilę później w kadr wchodzi Turbodzban i próbuje zrobić to samo, jak się łatwo domyśleć z marnym skutkiem. Ja nie wiem po co oni to w ogóle publikowali xd
Druga sprawa to wciąż dojrzewający młody talent Zieliński, który nie licząc towarzyskiego z Koreą, nie ma dobrego meczu w kadrze. Wyrok na temat obsady bramki też już zapadł i tylko czekać na kolejnego babola krecika Szczęsnego. A szkoda w ogóle strzępić ryja. Wybór Michniewicza na selekcjonera #reprezentacja to był zwykły efekt polskiego bagienka ale na dobrą sprawę to po co ktoś lepszy jak tu od zawsze danie z wątroby i waleczność > umiejętności, zmysł taktyczny. Polaki zwyczajnie nie potrafią grać w piłkę i ja już od dawna śledzę losy tej reprezentacji w kategorii beka. Na koniec próbka umiejętności naszych orłów jakby ktoś przegapił
https://youtu.be/HbNKYc57bd8

#pilkanozna #mecz #kanalbekowy
  • 4
wciąż dojrzewający młody talent Zieliński, który nie licząc towarzyskiego z Koreą, nie ma dobrego meczu w kadrze.


@Profesor_Nauk: chyba w kadrze Korei nie mial dobrego meczu, bo w naszej praktycznie kazdy jego mecz byl dobry, a niektore, jak chocby z Hiszpania, uratowaly nam skórę.
Nie liczac Lewego, to wlasnie Zielinski jest jedynym zawodnikiem na swiatowym poziomie, ktory prawie zawsze gra dobrze.
Wybór Michniewicza na selekcjonera #reprezentacja to był zwykły efekt polskiego bagienka ale na dobrą sprawę to po co ktoś lepszy jak tu od zawsze danie z wątroby i waleczność > umiejętności, zmysł taktyczny.


@Profesor_Nauk: yyy, że jeden z najlepszych taktyków w Polsce nie ma zmysłu taktycznego?