Wpis z mikrobloga

@dyz163: Potwierdzam, są wybudowane ze starej szkoły ale chyba nie wszystkie. Ja wprowadziłem się na to osiedle 3 lata temu i już budowali a teraz dalej stoi niezamieszkałe. Wiesz może coś więcej na ten temat? Ile tam chcą za metr? Lokalizacja jest ogólnie rewelacja
starej szkoły ale chyba nie wszystkie


@slawek666: No całe na pewno nie ale część bliżej lasku tak. Części i tak by nie mogli użyć bo tam był ciąg gimnastyczny który by się na pewno do tego nie nadawał.
@slawek666 za metr trzeba liczyć ~7k. Teoretycznie oddawane do użytku będą w tym roku, ale czytając opinie o deweloperze nie jest to takie oczywiste.

A lokalizacja faktycznie 10/10.
@dyz163: mieszkam od 2015 w dalszej okolicy i potwierdzam, lokalizacja jest świetna. Choć będzie się bardziej korkować bo wokół oddają dużo inwestycji (Kościuszki Chorzów, ta praktycznie w parku i chyba 3 czy 4 etap tego co się buduje między wieżą a radissonem)

@dyz163: Znajomy tam ponad rok temu mieszkanie i z tego co widziałem, to w Listopadzie jeszcze tam nie mieszkał. Totalne zawirowania z developerem, ciągłe przekładanie w czasie i dodatkowe opłaty. Teraz nie wiem czy skończyli, ale wg opinii na google nadal jest średnio.
Mieszkam tam kilka lat w bloku na korfantego. Pamiętam jeszcze jak chodzili tam uczniowie do gimnazjum. Od 2016 zaczęli przebudowę. Chciałem tam kupić mieszkanie z terminem odbioru połowa 2020 ale zrezygnowałem bo developer żądał wpłat za dziurę w ziemi. A przerobiona szkoła nadal nie ukończona. Ostatnio demontowali balkony które były zamontowane rok temu. Zabawa zaczęła się w 2018 roku demolką starej szkoły - został tylko sam szkielet który potem obudowano.
sprytny_borsuk - Mieszkam tam kilka lat w bloku na korfantego. Pamiętam jeszcze jak c...

źródło: comment_16519155882XGcxhnkxRwYNJANDULE3x.jpg

Pobierz
@dyz163 Byłem oglądać mieszkanie w etapie 1 w dniu 11.06. Odniosłem wrażenie podczas rozmów z Panem oprowadzającym (pracownik budowy) ,że jakiś podwykonawca przejął realizację (dokończenie) tego projektu. Co jest pewne to na stronie jakieś mieszkania oznaczone jako sprzedane są wystawiane na otodom i z tego co się dowiedziałem nadal dostępne do zakupu. W środku wszystko praktycznie gotowe i prowadzone były końcowe prace. Z zewnątrz podobnie. Patrząc na etap 2 to wygląda jakby
Chciałem tam kupić mieszkanie, wybrałem inna inwestycje, wtedy była trochę droższa, tez w budowie ale Katowice i lepsza lokalizacja. Już mieszkam 3 ci rok ;). 1 etap (tym się interesowałem) to przebudowa, nie podchodziła pod ustawę deweloperska. Inaczej pewnie dawno była by już skończona.
@dyz163