Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Krupier: nie pierwszy raz kupiłem mega pakę, to raz. Dwa, skoro masz na opakowaniu to samo info: 3 warstwy, 200 płatków, tylko rolek więcej (no wiadomo) to dlaczego gramatura mialaby byc inna przy tym samym typie papieru (komport)? Poza tym przecież widzę i czuję różnicę, której dotychczas nie było. Dodatkowy element układanki: półkę pod umywalką mam taką, że przy 16 rolkach (kiedy brałem dużą pakę) zawsze jedna mi zostawała - pięć
nie pierwszy raz kupiłem mega pakę, to raz.


@kurlapejter: widocznie wcześniej nie zwracałeś na to uwagi.

Dwa, skoro masz na opakowaniu to samo info: 3 warstwy, 200 płatków


@kurlapejter: no tak, i to się zgadza. Tylko czy ja coś mówiłem o warstwach i płatkach? Kto na to patrzy przy kupowaniu papieru?

to dlaczego gramatura mialaby byc inna przy tym samym typie papieru (komport)?


@kurlapejter: bo do jego wyprodukowania użyto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: stare chłopy wchodzą w polemikę o srajtaśmie xD (no ale to wykop to o czym tu gadać hehe)

No to jakim cudem nie zwrócilem uwagi wcześniej? No wg. mnie nie ma opcji że były zawsze takie małe, dzisiaj przecież zauważyłem ¯\_(ツ)_/¯
stare chłopy wchodzą w polemikę o srajtaśmie xD (no ale to wykop to o czym tu gadać hehe)


@kurlapejter: poważne tematy to są! Dupy byle czym podcierać nie warto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to jakim cudem nie zwrócilem uwagi wcześniej? No wg. mnie nie ma opcji że były zawsze takie małe, dzisiaj przecież zauważyłem ¯_(ツ)_/¯


@kurlapejter: nie wiem dlaczego. Ja wiem, że też się dawno