Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja nie lubię swojego genu przegrywu. Mam 28 lat i znajomych z pracy gdzie mają rodziny, dzieci a i tak potrafią coś robić po pracy jak siłownia, jakiś dodatkowy projekt, szkolenia, kursy, coś żeby rozwijać się albo po prostu coś dla siebie, hobby, podróże. Ja nie mam dzieci ani nawet dziewczyny. Żadnych zobowiązań, kredytów na karku i mieszkam z rodzicami a mimo to od tylu lat siedzę na kompie, przeglądam głupoty i piję alkohol. Jestem uzależniony od stymulowania swojego mózgu głupotami i rozleniwiania się jak tylko można. Mam tyle wolnego czasu, że nie wiem jak go spożytkować więc non stop komputer i alkohol żeby jakoś minął dzień i tak leci kilka lat. Rozumiecie to? Tam gdzie inni faktycznie nie mają czasu i kombinują jak to wszystko dograć a i tak mają siłę żeby robić coś dodatkowo i iść do przodu, to ja mając dużo czasu wolnego czasu robię wszystko żeby nic nie robić. Nawet jakiś bootcamp za 10k to nie byłby problem bo mam oszczędności. Zresztą tyle rzeczy jest za darmo. Ba, moja firma oferuje darmowe szkolenia online ale nie.. Najlepsze jest to, że moje lenistwo trwa odkąd pamiętam i źle się z tym czuje bo chciałbym być lepszy, umieć coś, zarabiać więcej. Znam ludzi, którzy zarabiają po 15k, jeżdżą po świecie, dobrze znają angielski albo inny język i myślę, że też bym tak chciał. Jakby ktoś dał mi gotowy plan jak zarobić 1 milion to pewnie na początku bym się podjarał ale po tygodniu bym zrezygnował i narzekał, że inni mają lepiej xD

#przegryw #przemyslenia #rozwojosobisty #motywacja #prokrastynacja #rozwoj #produktywnosc #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f6857e99f26e000a5d0f9c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak ja nie lubię swojego genu przeg...

źródło: comment_16435729257ihg8dlDOWUzSRr2aoKGRp.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: nie napisałeś chyba co robisz, ale jak wspominasz coś o bootcampach i szkoleniach online, to zakładam że pracujesz jako programista, tak? Wbrew pozorom ta praca może bardzo zmęczyć.

Zobacz jak to wygląda, gdy przychodzisz z pracy do domu. Jeżeli jesteś zmęczony i nie masz już na nic ochoty, to być może zaczynasz się powoli wypalać. Może wypadałoby zrobić sobie chwilkę wolnego?

1) spróbuj tego detoksu dopaminowego o którym wcześniej było