Wpis z mikrobloga

Kiedyś naczelnym podwykonawcą była "Mrówka Cała" należąca do Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak, która z firmy "Złoty Melon" i Fundacji WOŚP otrzymała przelewy co najmniej na 1 300 000 złotych

W tej chwili to firma Tabasco Jacka Stachery, partnera życiowego Aleksandry Owsiak (córki Jerzego O.), jest numerem jeden.

Pan Jacek jest ojcem najmłodszej wnuczki Jerzego O., jednocześnie pracownikiem „Złotego Melona”, fundacji WOŚP i szefem zatrudnionej w Tabasco Aleksandry Owsiak. W rodzinie nic nie zginie.

W rezerwie „Złoty Melon” ma firmę „Jasna Sprawa” należącą do Jerzego O.

oraz Feel Mint Production, której właścicielką jest młodsza córka Ewa Owsiak.https://www.kontrowersje.net/kompendium_wielkiej_ciemy_13_groszy_do_puszki_24_fina_u_wo_p_i_portfela_jerzego_o/

#wosp
KawaJimmiego - > Kiedyś naczelnym podwykonawcą była "Mrówka Cała" należąca do Lidii N...

źródło: comment_1643560297Q5Hg6eyakIkWB9zcjO3gAf.jpg

Pobierz
  • 23
@KawaJimmiego: widzisz, Owsiak ma swoje wady, jedną z nich jest wdawanie się w pyskówkę z byle kim, ale ma swoje niezaprzeczalne osiagnięcia, druga strona natomiast od lat zajmuje się opluwaniem różnych ludzi. Jak sądzisz, na czyja korzyść jest bilans?
@Jacek38: Wielguckiego, który go pojechał w sądzie rejonowym i to równo. Owsiak mu niczego nie udowodnił, a sędzie przyznał rację Wielguckiemu co do treści merytorycznej swoich wpisów na blogu. Sąd Okręgowy w ogóle nie analizował zgodnosci tych wpisów z prawdą, a jedynie prawdo do wolności słowa. Owsiak nie udowodnił Wielguckiemu nieprawdy. Jedyna za co oberwał Wielgucki to za zbyt wulgarny język.
@Jacek38: Wielgucki został ukarany za znieważenie, a nie zniesławienie (czyli kłamstwa). Przynajmniej przy sprawie dotyczącej gospodarowania WOŚP i prywatnymi interesami Jureczka. Za jakie to kłamstwa miał przepraszać? Chyba już później, za ten samolot, co mnie nie interesuje i nie stanowi przedmiotu tego wpisu. Mi chodzi o gospodarowanie kasą WOŚP-u.
Mi chodzi o gospodarowanie kasą WOŚP-u


@KawaJimmiego: po 7 latach samodzielnych rządów Zjednoczonej Patologii, pełnej władzy nad prokuratura i innymi instytucjami władzy, stadach usłużnych pseudodziennikarzy którzy opluja kazdego na zlecenie i bez zlecenia... i dalej nie ma nic poza bredzeniem jakiegoś pajaca xD
@Jacek38: Mnie interesuje to, co potwierdził sąd w Złotoryi, a ty zmieniasz temat na sprawy marginalne.

No rzecz naprawdę banalna, to jest wręcz niewiarygodne, że nikt przez te 20-parę lat nie zauważył, że fundacja WOŚP posiada coś takiego jak przychód, a nie tylko zbiórkę publiczną, która się nazywa Wielkim Finałem WOŚP, czyli to co jest tym show organizowanym w mediach, to jest tylko część wpływów na konto fundacji WOŚP. Podstawowym koszykiem
@KawaJimmiego: przecież ty nawet nie rozumiesz tego bełkotu, dlatego go bezmyślnie wklejasz w całości, ZM jest spółką celową założona przez WOSP, własnością WOSP, zarabia dla WOSP kasę i przelewa dywidendę, tak , ludzie pracujacy dla wosp tam zarabiaja pieniądze 2,5 mln na płace na 33 os daje 6313 miesięcznie, pytanie czy to jest z kosztami pracodawcy, reszta to kurkowe ssanie brudnego palucha. To jak weźmiesz się wreszcie za jakąś własną działalność,
@KawaJimmiego: no i co z tego? Temat wałkowany od lat. Jakby to ludziom przeszkadzało to by mu grosza nie dali a dają z własnej woli. Co innego kiedy rząd zabiera nam pieniądze z podatków a pan Obajtek ustawia sobie za nie swoją rodzinkę, podobnie jak reszta czempionów. Ale o tym lepiej nie wspominać prawda?
no i co z tego? Temat wałkowany od lat. Jakby to ludziom przeszkadzało


@mlotan: Mi przeszkadza.

Co innego kiedy rząd zabiera nam pieniądze z podatków

Podczas procesu Jureczek zarzekał się, że miasto Warszawa nic nie łoży, a wyszło co innego.

Co innego kiedy rząd zabiera nam pieniądze z podatków a pan Obajtek ustawia sobie za nie swoją rodzinkę, podobnie jak reszta czempionów. Ale o tym lepiej nie wspominać prawda?

Piękny Whataboutism
@KawaJimmiego: członek zarządu instytucji zarządzającej teraz ponad 100 mln rocznie za 9k brutto xD

Powiedziałbym, że niewiele, a cebulackie szczucie na bogatszych jakoś nigdy do mnie nie przemawiało

Dolicz słodkie życie z wpisywaniem w koszty czego popadnie, przetargi, i wspomniany wyżej przychód na 60 milionów z samego tylko 2012 roku. To już Jureczek chciał sąd zawalić rozrachunkami ala komputerowy atak DDos i myślał, że "przeciąży serwer", a tylko się pogrążył


Ale
członek zarządu instytucji zarządzającej teraz ponad 100 mln rocznie za 9k brutto xD


@Jacek38: Przetargi to bardzo ciekawa kwestia, więc nie dziwię się, że wbrew deklaracjom nie pokazano ksiąg rachunkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale dowody jakieś masz, czy tylko ssiesz palucha


@Jacek38: Uzasadnienie wyroku ze Złotoryi, proszę bardzo (zresztą te deklaracje o udostępnieniu wszystkiego to nawet w wieczornych wiadomościach były): http://kontrowersje.net/foto/uzasadnie3.pdf

Co ciekawsze kawałki:
UWAGA-