Wpis z mikrobloga

@ater: co on w ogóle #!$%@? z tym "wszyscy chcieli na niego coś znaleźć przez 10 lat"? Kto niby polował na tego Cześka? XD ja odniosłem wrażenie że o 711 wspominało się przez lata tylko w komentarzach na weszło aby ponabijać się ze Stanowskiego, nie przypominam sobie żadnej skoordynowanej akcji przeciwko Michniewiczowi, bo on w gruncie rzeczy mało kogokolwiek interesował.

Przezabawne jest to, że Stanowski zaraz zacznie robić sektorówki z karykaturami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorDupa: pytanie retoryczne, powiedz do czego dążysz bo pewnie znasz inną odpowiedź niż ja (moja nie obciąża obecnych władz). W skrócie Cupiał -> Mereś -> Marzena -> Trio... Czyli o co chodzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorDupa: aaa ... Bo i powiedz co to za brednie? Niesłusznie oskarżeni? Proszę bardzo "Inferno" z Twittera. Podobno redaktor śledczy go widział z szarksami na trybunach... Nic takiego nie miało miejsca, gość jest wykładowcą prawa a miał być zamieszany w gang... Śmiech.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@InspektorDupa: aha.... Jeszcze mi się przypomniało jak Pan redaktor oskarżył kogoś o sharksy z imienia i nazwiska na Twitterze a się okazało że to przypadkowy gość o takim samym nazwisku... Później przepraszał bo poszło w kroki prawne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@InspektorDupa: całą wiedza Jadczaka o sharks to wyciąg z akt sprawy karnej. Policja i prokuratura były nieudolne i dobrze, że to wyciągnął ale później ewidentnie popłynął i chciał udawać że wie więcej niż oczywiste rzeczy. Później robił jakieś inne sprawy na Onecie i wykrył podobno jakiś wałek i chwała mu za to ale jest Narcyzem i bajkopisarzem. Raz mu zadałem zwykłe pytanie bez złośliwości ani obrażania to mnie zablokował. Czytałem jego
@Walec: chodzi mi oczywiście o to w jaki sposób udało się przekonać poprzednią władzę nie reprezentowaną w momencie transakcji przez Sarapatę do transakcji: kto to był i na jakich warunkach skusił się do oddania tak intrantnego biznesu w ręce trio. Kto podpisał umowę i jak ons brzmiała?
Przecież inferno z tłitera to kibol-patus pławiący się w blasku "jadczak to hipokryta z tvnu" i to że jest wykładowcą prawa nie ma żadnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorDupa: naprawdę nie wiesz jak doszło do przejęcia przez trio, nie? Polecam skrótowy opis: Jak ratowano Wisłę Kraków. Pomijasz całkowicie rolę Marzeny sprzedającej klub Maxowi Hartlingowi i Vanna Ly. Wizja upadku była realna najpierw zgłosiła się grupa innych inwestorów Food Care, Kwiecień i kilku innych. Przeraziła ich skala patologii i długów. Doczytaj. Inferno patus z sharks... Ok. Znam gościa no i... Mylisz się.
@Walec: marzena była słupem szarksów i przecież zniknęła przed przekazaniem klubu w ręce trio, do transakcji z aktorami wynajętymi przez szarksów nigdy nie doszło. Kto zatem przekazał Wisłę w ręce trio, czyje nazwisko widnieje na dokumencie? Gdzie jest ten dokument, jak wygląda, jakie warunki ustala? To są moje pytania.
W Krakowie każdy znał skalę patologii w Wiśle, nikt nie był przerażony czy zaskoczony. Jedyną niewiadomą była i jest do dzisiaj cena
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorDupa: Marzena słup - prawda. Zniknęła przed przekazaniem - prawda. Do transakcji z aktorami nie doszło - częściowa prawda - umowę podpisano ale warunkiem było wpłacenie przez księcia hajsu. Przekazał w ręce trio władzę Rafał Wisłocki. Nie potrzebuję dokumentu aby wierzyć, że Jazdzynski Błaszczykowski i Królewski zrobili to legalnie. Jeżeli masz dowód to pokaż jak nie to nie gadaj głupot tylko napisz że na podstawie danych z dupy tak uważasz. Jakoś
Przekazał w ręce trio władzę Rafał Wisłocki. 

Chciałbym to wreszcie zobaczyć na papierze. Ale przede wszystkim interesuje mnie co zaoferowano rekinom reprezentowanym jak mówisz przez Wisłockiego aby zgodzili się na wypuszczenie klubu ze swoich rąk.

Nie potrzebuję dokumentu aby wierzyć, że Jazdzynski Błaszczykowski i Królewski zrobili to legalnie

A ja chcę w końcu zobaczyć te dokumenty, zwłaszcza w świetle klubu który przez lata był w posiadaniu bandytów a także w dalszym ciągu