Wpis z mikrobloga

@endriu1307: 0 dowodów w tym filmie tylko pogadanka, gadanie że olgierd zbiera donejty a on nie zbierał i nie robi lajtów - typowa bobolska zagrywka, gadanie o tym że gdyby nie srawek to major by raz na miesiac jadł w zodiaku, zdejmowanie ciężaru z bielszczaka bez podania dowodów
Jeśli chodzi o to że major zarabia kupe kasy teraz i ma 100k na koncie to dodam że zanim pojawił się tam
  • Odpowiedz
  • 3
@strusnikpospolity: No ale co on ma udowadniać? Że coś nie miało miejsca? To tak nie działa.
Ciężar dowodu spoczywa na tym, kto wysuwa hipotezy pozytywne. Jeżeli Wójcik uważa że Rudy coś zrobił, to on to powinien udowodnić. Akurat w tym, że większość rzeczy które mamy na Rudego to tylko nasze domysły, Obszar miał rację.
Co prawda, we wcześniejszych filmach popełnił kilka błędów (np. istnienie grupy premium potwierdził Pampalini, który z
  • Odpowiedz
@Zwanek: grupa premium to wyjątek potwierdzający regułę ? a co z telefonami które same się przeglądają, co z kamerami do których dostęp ma sam sławek a nawet szkolniaki nie za bardzo z nich korzystają (wątek kamer to materiał na dłuższą dyskusje i aż się dziwię że nikt się na tym nie skupił), co z wersalkami obiecanymi ? na wszystko Olgierd podał dowody w postaci nagrań bielszczaka, co zrobił tutaj obszar?
  • Odpowiedz
  • 0
@strusnikpospolity: Akurat te "dowody" Wójcika to śląski temat, bo sporo w nich nadinterpretacji. Opiera się na prawdziwych zdarzeniach, ale wnioski, które z nich wyciąga powodują że się człowiek za głowę łapie.
W przypadku wycieku wycieku nie dość że nie ma nic co by tego dowodziło, to istnieją inne, znacznie prostsze wytłumaczenia, więc nic dziwnego że Obszar to olał.
No i wciąż - to nie na Obszarze spoczywa ciężar dowodu, więc
  • Odpowiedz
@mielonka_madej: Tak średnio wypunktował właśnie, skoro mówi o manipulacjach i fałszywych dowodach to wypadało by przedstawić konkrety, olo np ma ss które potwierdzają istnienie grupek premium (o których już dawno temu było głośno) co obszar całkowicie ignoruje. To obszar zrównał ludzi ktorzy łączą wypływ filmu z majorem z centaurem z foliarzami, co jest niedorzeczne .
  • Odpowiedz
@Zwanek: obszar nie olał takiej możliwości że wyciek wycieku był spowodowany przez centaura, obszar stwierdził że to na pewno nie centaur, sam odnośnie tego jak doszło do wycieku walącego konia majora mam kilka hipotez, za to gość który prowadzi kanał o analizowaniu życia na szkolnej i wokół niej stwierdza że takiej możliwości nie ma żeby sławek miał coś z tym wspólnego pomimo tego że jak sam zauważasz nie ma na
  • Odpowiedz
  • 0
@strusnikpospolity: Jestem antyolgierdanowy, ale jestem też antycentaurowy, więc jak się coś jasnego pojawi, to nie wiem czemu miałbym nie uwierzyć xD
Poza tym, ja naprawdę staram się unikać myślenia tendencyjnego - jak ktoś kogo nie lubię zrobi coś dobrego, to uważam że mimo wszystko należy mu to oddać. Już nie raz tak robiłem, więc chyba nie ten adres.
Z Wójcikiem jest ten problem, że to zwyczajnie pospolity manipulant grający na
  • Odpowiedz