Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ciekawa sprawa. Kupiłem #ps5, zainstalowałem z płyty #nomanssky i chciałem pobrać darmowy upgrade do wersji ps5. A tam tylko "kup za 209 zł" xD poczytałem, pooglądałem na YouTubie, bo może jestem niedorozwinięty i nie umiem uaktualnić gry. Ale nie, robię wszystko dobrze. Po prostu nie chce dać mi darmowej łatki i już :) dowiedziałem się, że jest konflikt regionów. Jeśli konto jest USA (region 1), a gra np. z Europy (region 2), to może tak to się zachowywać. No ale nie - mam grę region 2 i konto też region 2. Z ciekawości założyłem nowe konto dla Polski i nadal dupa. No to ok, stwierdziłem, że napiszę do Sony o co kaman. A tam komunikat, że skrzynka e-mailowa dostępna jest od poniedziałku do piątku i NIE MOGĘ napisać do nich maila w sobotę xDD #!$%@?, pracodawca roku, nawet serwery mają u nich wolne weekendy.
Tak czy siak - miał ktoś taki problem z aktualizacją polskiej wersji Niczyjego Nieba na StacjęGier 5? :)
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rethil: kod na płycie i pudełku ten sam. Robię jak on i nie zmienia ceny na darmowy upgrade. Ale coś mam chyba #!$%@? z kontem, bo podsumowania 2021 też nie mogę odpalić. Jestem jednym z tych, co mają komunikat "o o, coś poszło nie tak" i nikt nie wie dlaczego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rethil: ja nie dostałem wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) dowiedziałem się z sieci, że jest taka akcja xD no nic, jutro napiszę, bo kończy się weekend, więc skrzynka email skończy przerwę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rethil: w końcu się udało. Szkoda że cała robota w piach, bo wersja ps5 nie wspiera psvr i i tak muszę grać w wersję ps4 xDD No ale przynajmniej jest ładniej w trybie 2D i działają czary z Dualsense
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjaśnienie dla potomnych:
W trakcie instalacji z płyty, konsola z automatu pobiera w tle najnowsze aktualizacje. Trzeba zatrzymać pobieranie , żeby mieć wersję prosto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arcypatelniagrozy: wiele rzeczy w kwestii kompatybilności ps4->ps5 jest głupich i do poprawy (na przykład ciągłe wyświetlanie dwóch ikonek gry ps4 i ps5, jeśli płyta z wersją ps4 jest w napędzie, a zainstalowana ps5). Pewnie ogarną idealnie na premierę ps5 pro, żeby pokazać więcej zalet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arcypatelniagrozy: cichutkie. Napęd bluray jest głośny, fakt. Ale płytą kręci w zasadzie tylko przy uruchamianiu konsoli i przy starcie gry, żeby potwierdzić legalność. Potem cisza. Ogromna obudowa robi jednak robotę w kwestii chłodzenia :)