Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, to co się #!$%@? na #mikrokoksy od miesiąca to ludzkie pojęcie przechodzi xd Co drugi wpis o drogiej kreatynie chlip chlip, chłopy #!$%@? robią zapasy NA ROK xd Nasłuchali się Sakera i reszty naturali, którzy pokazali BADANIA jak to kreatyna nie #!$%@? w kosmos, a fakty są takie moi drodzy, że jesteście ruchani już nie tylko przez tych naturali, ale też przez producentów. Jak była po 20zł to miałem to w dupie, niech se chłopy biorą co chcą, odstawią za pół roku jak sobie uświadomią, że to przecież nic nie daje. Ale teraz sytuacja robi się już arcykomiczna. Za ten hajs na to nic nie dające gówno mielibyście zestaw na pierwszy cykl, który dałby wam 200-300% lepsze efekty niż na sucho albo na tym xD

#silownia #sterydy #suplementy
dopeboiYSL - Ja #!$%@?, to co się #!$%@? na #mikrokoksy od miesiąca to ludzkie pojęci...

źródło: comment_1643472464KFgHHC9zyc4JKAfMbkvVv0.jpg

Pobierz
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
odstawią za pół roku jak sobie uświadomią, że to przecież nic nie daje.

@dopeboiYSL: znam typa co twierdzi ze hmb go #!$%@? i teraz za kazdym razem jak ma zryw zeby pochodzic na silke, to kupuje zestaw supli za kilka pak, razem z tym gownem xD
Niektorzy chyba licza ze jak kupia odpowiednio drogie suple, albo zarzuca ich odpowiednio duzo, to bedzie efekt jak na bombie