Wpis z mikrobloga

#ameryka środkowa | #salwador z plecakiem

Ten Salwador nie jest wcale taki zły jak mówią. Oprócz kolczastych płotów, zakratowanych okien i drzwi są też tu spoko widoczki.

Wczoraj pierwszy raz w życiu byłem nad Pacyfikiem na plaży El Cuco. Czarna plaża i wysokie fale robią wrażenie. Ponoć jest to idealne miejsce dla surferow, chociaż ja nie widziałem żadnego.

Jechałem z San Miguel do El Cuco autobusem (transport publiczny mają bardzo tani bo ponad półtora godzinny odcinek jazdy kosztował mnie tylko jednego dolara).

Pogoda dopisała bo było niewiele ponad 36°C. Tak na serio to do tej pory najcieplejszy kraj w Ameryce Środkowej w jakim byłem.

Długo nie zabawilłem na plaży bo ostatni autobus odjeżdża stamtąd o 16.45 także zachodu słońca nad Oceanem Spokojnym nie udało mi się złapać.

PS. To nie mój motur.

_________________

Aktualnie jestem w trakcie 10 miesięcznej podróży po Ameryce Środkowej. Do tej pory odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras i teraz jestem w Salwadorze.

#podroze #turystyka #ciekawostki #zainteresowania #podrozujzwykopem #turysta #podroznik #swiat #ameryka #natura #wieczniewolni
Pobierz ziolo22 - #ameryka środkowa | #Salwador z plecakiem


Ten Salwador nie jest wcale tak...
źródło: comment_1643466724xANK1O4icJr83LpuTNfcBD.jpg
  • 16
@ziolo22: powaznie, nie powaznie, dalej postujesz jakies #!$%@?, a nie lokalne dupeczki jak ci doradzalem, no ale co mnie to, ja sb pojade i zobacze, szkoda wykopkow co nie moga ¯\_(ツ)_/¯