Wpis z mikrobloga

że trzymając się takich ludzi jak Sikorski i obrażanie ludzi


@masakraman: XDDDDDDD człowieku Sikorski to jeden z najbardziej merytorycznych polityków w historii tego kraju ale no powinni go w---------ć bo przeklina XDDDD
  • Odpowiedz
@HoganPaul: dodaj jeszcze, że "jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale" wybierając przy tym konfederacje XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@zxc21: przeciez tu nie chodzilo o zadne afery tylko o biede, smieciowki i bezrobocie. afery byly glosne w mediach, ale gdyby ludziom dobrze sie zylo w tamtych czasach to by mieli na nie w------e. tak jak mieli dotychczas w------e na afery pisu. przeciez nie bez powodu pisowi zaczelo spadac nie po przejeciu trybunalu, ale wlasnie teraz, gdy znaczaco wzrosla inflacja. ludzie, ktorzy tego nie rozumieja, nie powinni miec praw wyborczych.
  • Odpowiedz
@pure_function: ale ja nie twierdze że to wina pisu/po. Rządzący nie mają wpływu na mikroekonmie, a kryzys z 2008 czy obecny ekonomiczny nie jest spowodowany przez rządzących. Problem natomiast jest taki, że po w jakikolwiek sposób próbowało załagodzić skutki tej inflacji podnosząc wiek emerytalny/vat, co ostatecznie przyczyniło się do deflacji pod koniec ich rządów. Pis natomiast w celu walki z pandemią nie wydał 14 emerytury i poprosił przedsiębiorców o obniżke
  • Odpowiedz
@zxc21: w czasach po najwieksze koszta kryzysu ponosili najbiedniejsi - i to jest wina polityki po, a nie sam kryzys oczywiscie. to w nich uderzaja najbardziej smieciowki, niska placa minimalna czy podwyzszenie wieku emerytalnego. pis postanowil troche to wyrownac i dlatego przejal wladze. odbylo sie to kosztem klasy wyzszej i sredniej, ktore nagle obudzily sie w kraju, gdzie trzeba wiecej placic za rozne towary i uslugi bo praca zdrozala, zwlaszcza
  • Odpowiedz
@masakraman: bawi cię to, ponieważ tego nie rozumiesz czy o co chodzi. Spośród wszystkich polityków po wybrałeś tego najlepszego, nawet bym się z tobą zgodził gdybyś wspomniał taką na przykład jachirę, czy nawet z wyższych szczebli Schetyne/Budke ale prawda jest taka, że Sikorski jest najcharyzmatyczniejszym oraz najbardziej merytorycznym politykiem PO, gdzie nawet wyborcy platformy sugerowali, żeby to właśnie on startował w prezydenckich zamiast Trzaskowskiego
  • Odpowiedz
@zxc21: Bawi mnie to, ponieważ Sikorski to burak i prostak. Nigdy nie powinien zajmować żadnego stanowiska, które wymagałoby od niego publicznego wypowiadania się. Sikorski jest kompletnym chamem, który nigdy nie umie zachować się z klasą i nigdy nie umie przyznać się do błędu. I to wcale nie dlatego, że nigdy ich nie popełnia.
  • Odpowiedz
@Naczelny_Cenzopapista: a mloda elita Internetu wykop wybralaby Zandberga i jego towarzyszy, widzisz jakas różnice bo ja nie, dalej Państwo ucisku fiskalnego i prawa tak skomplikowanego, ze nawet jego autorzy nie kumaja o co chodzi, Polacy sa glupi(w większości) i zawsze glupio wybierają
  • Odpowiedz