Wpis z mikrobloga

@jadalny_kasztan: zazdroszczę że uznajesz te grę za dobrą i warta twojego czasu bo wygląda jak sklecone coś na szybko i niedokończone, a wiem że switcha stać na więcej, bo grałem w SMT które graficznie miażdży arceusa a rozgrywka podobna ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
@jadalny_kasztan: @haabero: jest różnica między po prostu konkretnym oszczędnym stylem graficznym a po prostu zrobieniem niechlujnej i brzydkiej grafiki, większość lokacji wygląda jakby została zrobiona w jakimś generatorze terenu i nawet nie dodano żadnych szczegółów. Dodatkowo ubogie animacje samych pokemonów. Ja rozumiem że gra się dla rozgrywki, ale pytanie tylko za co tutaj się płaci, czemu ta gra kosztuje jak wysokobudżetowy produkt a wygląda jak coś zrobionego przez małe studio.
@cutecatboy: nie chce mi się pisać żadnych recenzji, zrobiła to już masa osób.
Graficznie no to wiesz jak jest, można sobie obejrzeć jak to wygląda, gra jest paskudna. Linia fabularna nudna i powtarzalna, na dialogi już przestałem zwracać uwagę. Udźwiękowienie też kupa.
No ale gra mi się bardzo dobrze xD Łażenie za pokemonami i robienie zadań z pokedexa daje mi olbrzymią ilość frajdy.

Zgadzam się praktycznie w całości z Archonem:
https://www.youtube.com/watch?v=bEHHfHsFhUI