Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: a tak szczerze: kupiłbyś dla siebie takie mieszkanie?
Wejście do mieszkania prosto na łóżko nie wydaje mi się dobrą opcją na życie.
Dlatego podejrzewam, że to będą mieszkania na wynajem turystom.

W tej drugiej opcji z komentarza łóżko trzeba będzie postawić na środku - wg mnie to nie jest normalna kawalerka, ale widocznie mam za duże wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@TenebrosuS
@kosmita
@push3k-pro

Ok, zgadzam się z Wami, że dla niektórych to może być spoko opcja.

Tylko mimo wszystko - to jest Sandomierz. To nie jest miasto, gdzie dojazd do pracy trwa godzinę, czas wolny spędza się głównie poza domem, a do mieszkania wraca się tylko na noc, żeby się przekimać. To miasteczko z nieco ponad 20 tysiącami mieszkańców, bez bogatej infrastruktury rozrywkowo-kulturowo-sportowej, gdzie z buta dojdzie się wszędzie w max 30
@kosmita: to nie takie proste, bo w kuchni prócz wody musi być też wentylacja. Btw jakby przesunąć drzwi wejściowe w lewo i dać za nie kuchnię z wodą z łazienki i pion wentylacyjny poszerzyć do pokoju to do zrobienia

@faramka: no spoko, ludzie kiedyś mieszkali w jednym pokoju z siedmiorgiem dzieci i dziadkiem na zapiecku, a wcześniej to jeszcze ze zwierzętami i mówisz mi, że singlowi/parze w takiej kawalerce będzie
"było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze..."


@faramka: ciekawostka, niedaleko mnie jest miejscowość o takiej nazwie, pracuje tam w wioskowej szkole mój kumpel i jak opowiada co tam się dzieje, to życie wielu dzieciaków wygląda tam dokładnie jak w tej paście. No prócz skakania z wieżowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiałem się nawet, czy aby nie jest to opowieść prawdziwa napisana przez jednego z mieszkańców XD

Dobra, bo