Wpis z mikrobloga

Jak 2 tygodnie temu mircy zesrali się i kręcili beke dolar poniżej 4zł i że to już #!$%@? i złotówka stronk i że przygłupy co kupiły za 4.20 to się teraz mogę wieszać to pisałem żebyście się nie zesrali i że teraz to jest atrakcyjna cena za dolara (niestety OP usunął wpis xD) cena była wtedy w okolicach 3,95.

Uznałem że takie masowe zesranie się i beka z ludzi co kupowali dolara za 4.20 to idealny był wskaźnik dołka xD

W każdym razie TO JEST TEN MOMENT (w sumie to był z tydzień temu) w którym zastanawiacie się nad kupnem dolara. Przedstawiacie sobie za i przeciw, perspektywy stóp w USA i Polsce. Nie kiedy #!$%@? nowe ATH kupowanie w panice xD Żeby potem nie było płaczu KUPIŁEM ZA 4.30 I SPADA, MIRCY CO ROBIĆ, ODBIJE KIEDYŚ? xDDD

#gielda
  • 55
W każdym razie TO JEST TEN MOMENT (w sumie to był z tydzień temu) w którym zastanawiacie się nad kupnem dolara.


@KochanekAdmina: Dokładnie to ja xD Wymieniałem jakoś na początku listopada dużo plnów po 4,00 a później sprzedałem po 4,16 spowrotem i od tego czasu czekałem na dobry moment żeby znowu wymienić PLN na USD. I przespałem ten dołek na 3,95, bo Glapa powiedział, że będą podwyższać stopy wyżej niż planowali.
op to troche antywskaznik, wiec mozesz miec racje ze usd pobuja chwile na tym poziomie


@WiktorekS:

->90% trafinych predykcji łącznie z przytoczonym przypadkiem dolara
->Antywskaźnik

xDDDDDDDDDDDDDDD Już ci mówiłem, strasznie bóldupisz bo nie mówie na wykopie wszystkich moich ruchów. Jak mówiłem zapłacisz mi powiedzmy 15.000zł to dostaniesz kopiowanie ruchów na cały 2022. Narazie się ciesz z tego co masz za darmo na wykopie zamiast bóldupić.
@KochanekAdmina: tak, masz 90% trafnych predykcji, ale niestety wszystkie ktore wstawiasz na wykop sie nie sprawdzaja. Byku, ja ci wierze, tylko ze akurat ta wrzuciles na wykop, wiec mam pewne obawy.

Sam przed tym wpisem uwazalem ze dolar pojdzie do gory, ale po tym wpisie moje odczucia znaczaco sie zmienily. Zawolam w marcu ze skrinem wpisu, ok?
@KochanekAdmina w marcu Fed 0,25 a NBP w lutym 0,75. To jest moja prognoza, do tej pory grudzień i styczeń trafiałem idealnie. Co w takim przypadku wg ciebie? Moim zdaniem to jest nie do przewidzenia bo w tym tygodniu może się okazać że konflikt RUS-UKR zostanie zażegnany i złoty się umocni
@wiktorek_pl: No ja myśle że nikt nie traktuje w kategorii poważnej tego mitycznego konfliktu RUS-UKR. Rynek w ogóle tego nie wyceniał, a i też nikt nie podał mi żadnego racjonalnego powodu dlaczego by taka wojna w ogóle miała mieć miejsce. 250.000 Armii ukraińskiej wspieranej przez wywiad i sprzęt NATO. Krwawa jatka która nawet nie za bardzo senswonego celu. Także ten scenariusz w ogóle nie jest w cenie.

Co do realnych spraw
No ja myśle że nikt nie traktuje w kategorii poważnej tego mitycznego konfliktu RUS-UKR


@KochanekAdmina: Poniedziałkowy szokowy wzrost dolara w stosunku do PLN raczej temu przeczy. Nic innego się nie stało co powinno tak nagle osłabić złotówkę. Glapiński dodatkowo zapowiedział, że stopy będą podwyższane bardziej niż wcześniej więc złotówka powinna się raczej delikatnie umocnić a nie polecieć na łeb.