Aktywne Wpisy

tommmekk +574
Dzisiaj byłem w prorotezowni na serwisie protezy
Wszystko ok ...
Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
Wszystko ok ...
Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
źródło: 1000009031
Pobierz
Lolenson1888 +104
Tydzień w kołchozie odbębniony, zakupy na przyszły tydzień zrobione i czekam se na Radomiaka z Legią z piwkiem w dłoni.
Można? Można
#mecz
Można? Można
#mecz
źródło: 661A604B-9B02-4025-A6BD-00BB28910C18
Pobierz




Gdzie parkujcie jadąc o tej porze do samego centrum? Mam kilka spraw do załatwienia w okolicy Placu Wolności. Niestety ten parking odpada ze względu na LPG.
Znowu jakaś demonstracja?
@skytz: Miałbym wywalone na to.
Alternatywny parking tutaj https://www.google.com/maps/place/Parking+strze%C5%BCony./@52.4091867,16.9292064,19.42z/data=!4m5!3m4!1s0x47045b478ed32fd7:0xcec0b38b69049467!8m2!3d52.4092503!4d16.9289952