Wpis z mikrobloga

#poznan

Gdzie parkujcie jadąc o tej porze do samego centrum? Mam kilka spraw do załatwienia w okolicy Placu Wolności. Niestety ten parking odpada ze względu na LPG.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skytz: Za placem wolnosci a przed okrąglakiem masz platne parkingi z cieciami. Ceny podobne a jednak ktos rzuci okiem na auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz