Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka #kamerasamochodowa jest teraz warta uwagi? Niby zawsze było to Viofo A119V3 - dalej tak jest? Szczerze chciałem coś co nagrywa przód i tył - ale A129 duo ma wyraźnie gorszy obraz w wielu sytuacjach( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co sądzicie o opcji typu A129V3 na przód i jakaś budżetowa kamerka na tył? Jeśli tak - to jaka?

A może w ogóle warto poszukać innej firmy? Trochę byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem że taka 70mai A800, mimo słabszej jakości potrafi być droższa od Viofo A129 ( _)

Oczywiście wchodzi w rachubę wyłącznie zakup w Polsce, żadnych aliexpressów bez gwarancji itp.

enron - Mirki, jaka #kamerasamochodowa jest teraz warta uwagi? Niby zawsze było to Vi...

źródło: comment_1643113536czHhvnmlB30pNpHeTmMtNA.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@enron: mialem zarowno viofo jak i 70mai i 70mai bije wielki #!$%@? inne kamerki po czole


@nutellowy: ale w jakim sensie? Bo jak widzę porównania nagrań to 70mai potrafi wyjść gorzej od A129...
  • Odpowiedz
  • 0
@nutellowy: np. #!$%@? tryb parkingowy w 70mai ? pasywny wiec jak ktos mocno #!$%@? w auto to kamera nagrywa a jak gwoździem zarysuje maskę to dupa, nic się nie nagra :) chyba odwrotnie :)


@aktywnymaz: no to teraz już nie rozumiem, która lepsza? xD
  • Odpowiedz
@enron: jeśli nie zależy Ci jakimś cudem na trybie parkingowym to kupujesz 70mai budżetowe,

jak coś lepiej to Viofo lub Vantrue( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aktywnymaz: niby mam starego gruza i jakoś bardzo mi nie zależy na trybie parkingowym - ale różne cuda się dzieją. Poza tym budżetowa kamerka będzie miała gównianą jakość nagrań - co mi po niej, jeśli nie odczytam numerów sprawcy? Jeśli więc mam
  • Odpowiedz
@enron: x4s single nawet a potem mozesz sobie tylna dokupic


@wasylzlasu: Hmm, nie powiem - wygląda to ciekawie, niby ciemna ale w sumie widać dużo więcej szczegółów. Poszperam, dzięki!
enron - > @enron: x4s single nawet a potem mozesz sobie tylna dokupic

@wasylzlasu:...
  • Odpowiedz
@aktywnymaz: a co sądzisz o Vantrue N4?
Niby słabsza rozdzielczość od X4s, ale za to mniejsza i wewnętrzne kamery mają szansę złapać nietypowe ujęcia dzięki czemu jest większa szansa na namierzenie sprawcy...
enron - @aktywnymaz: a co sądzisz o Vantrue N4? 
Niby słabsza rozdzielczość od X4s, ...
  • Odpowiedz
@aktywnymaz: no właśnie niby tak, do tego ta kamera ma skromniejsze rozmiary - ale z drugiej strony nigdzie nie widziałem testu porównawczego X4S i N4 w trudnych warunkach (noc, deszcz)
  • Odpowiedz
deszcz noc X4S


@aktywnymaz: no właśnie X4S ma cudny obraz, niby niedoświetlony a wszystko co potrzebne widać jak na dłoni - większość innych kamer prześwietliłaby numery rejestracyjne. Ciężko coś podobnego z N4 znaleźć...
  • Odpowiedz