Wpis z mikrobloga

Cześć, lecimy z tym gównem :). Przesyłam foty jak to wygląda 2 tygodnie po przeszczepie w Turcji. Wszystko wygląda obiecująco... oprócz czubka głowy, który w mojej opinii jest dramatem i odbiera mi radość z tego co przeszczepiłem..

Będę ogarniał fina na dniach a dokładnie finaster (najtańszy a receptę wezmę z neta, bo nie chce mi się łazić po lekarzach) i
zastanawiam się powoli nad minioxidilem...bo raczej jest mała szansa, że coś zdziałam na tym czubku tak, żeby nie było tak jasno na tym łbie (aktualnie biorę 5mg biotyny, witaminę b complex, 1-2 herbaty z pokrzywy dziennie i witaminę D2000jednostek oraz dermaroller 1.5mm raz w tygodniu-robię to dopiero od tygodnia, także z tym dam jeszcze znać jak to idzie).

Jak Wam się to widzi? Będzie kiedyś #!$%@? pięknie? Lecieć z tym minixiodilem i finem do końca życia? Za rok-dwa pewnie polecę na drugi przeszczep, ale też chciałbym jakoś wyglądać w tym roku do #!$%@? pana :(. ##!$%@? #minoxidil #finasteryd #przeszczep #wlosy

*reszta fot w komentarzach
s0ngo_ - Cześć, lecimy z tym gównem :). Przesyłam foty jak to wygląda 2 tygodnie po p...

źródło: comment_16429507556VLuA9ZDAPuE5oZhWJHDDd.jpg

Pobierz
  • 30
@Utero: w sensie, że rysowanie na bani? mi się tak podoba szczerze powiem, zresztą taką miałem 3 lata temu, nie widzę tutaj innej linii włosów, która by mi spasowała. Jedynie chciałem niżej, ale gość powiedział, że te z boku włosy też mi #!$%@?ą i to by słabo wyglądało, jak za rok mi boki nie uciekną to też obniżę leciutko, bo naturalnie miałem niżej :)