Wpis z mikrobloga

No tak, jak Rosja twierdzi, że nie ma żadnej wojny, to znaczy że nie ma żadnej wojny. Wygodne.


@czwarta_gestosc: Ale Ukraina też twierdzi, że nie ma żadnej wojny. Czy rząd w Kijowie ogłosił zgodnie ze swoją konstytucją, że Ukraina znajduje się w stanie wojny?
To że Ukraina de iure zakończyła stan wojenny, nie znaczy, że nie toczą się walki i nie giną ludzie. Zełeński wprost przyznaje, że wojna toczy się bez przerwy od momentu agresji Rosji do dziś.


@czwarta_gestosc: Stan wojenny to nie jest to samo co stan wojny. Mówienie sobie, że jest wojna, to w USA ogłaszali wojnę z white supremacy.
Ukraina ogłosi, że jest w stanie wojny z Rosją, wtedy zapłacę bez protestów.
Zdjęcie z neta o niczym nie świadczy


@Fan_Morawieckiego: link z neta o niczym nie świadczy

trwa walka dwóch wojsk. donbas jest okupowany. w imię kaprysu putina giną niewinni ludzie. władze ukrainy otwarcie twierdzą, że wojna trwa. jak dla mnie wypełnia to pojęcie "jakakolwiek wojna" z twojej deklaracji, więc wpłacaj tysiaka na psiaki
link z neta o niczym nie świadczy


@czwarta_gestosc: ale orzeczenie Międzynarodowego Trybunału Karnego już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trwa walka dwóch wojsk. donbas jest okupowany. w imię kaprysu putina giną niewinni ludzie. władze ukrainy otwarcie twierdzą, że wojna trwa. jak dla mnie wypełnia to pojęcie "jakakolwiek wojna" z twojej deklaracji, więc wpłacaj tysiaka na psiaki


@czwarta_gestosc: Będziesz Sędzią Międzynarodowego Trybunału Karnego i wtedy wydasz takie
na psy nie bede wchodzil w zakaldy zadne, juz wole kase w kiblu spuscic niz dac na psy


@SARS-Cov2: serdecznie popieram.

@Fan_Morawieckiego: zdarzyło mi się kiedyś popełnić ten sam błąd, podjąłem zakład w którym stawką było wsparcie schroniska dla psów (za bodajże 400 zł z groszem, kwota była konsekwencją warunków zakładu), z myślą o tym że schroniska mają ważną misję i na pewno biedują więc szlachetnie jest je wesprzeć. Przy