Wpis z mikrobloga

Jako, że ostatnio modne jest wrzucanie zdjęć z zakupów, to wrzucę swoje z dnia dzisiejszego z Estonii, sporo osób prosiło.

Myślę, że mogłem trochę taniej je zrobić, szczególnie że zapomniałem użyć kuponu -2euro za zwrot plastiku i aluminium.

Za wszystko co widzicie na zdjęciu dałem 31euro, czy to dużo czy nie? Nie wiem, ale bez żadnej tajemnicy napiszę, że w obecnej firmie na okresie próbnym zarabiam jakieś 1050euro netto, za dwa miechy powinno być 200e więcej.

Jeżeli jesteście ciekawi cen konkretnych produktów to polecam wejść na sklep internetowy Rimi, albo Selver. https://www.rimi.ee/epood/en

Na zdjęciu brakuje jednego burna i bułki z parówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzu pełny paragon.
#polikwestonii #zakupy #polska #estonia
polik95 - Jako, że ostatnio modne jest wrzucanie zdjęć z zakupów, to wrzucę swoje z d...

źródło: comment_1642940566HWc88HXooqzhhColRGqN47.jpg

Pobierz
  • 8
@Niegodnik: Izotonik, woda, ręcznik papierowy a nie japko xD, rękawiczki gumowe do sprzątania, płyn do okien i ogólnie do czyszczenia, lemoniada, ryż jaśminiwy, piwerko, duża ścierka do sprzątania, oliwa z oliwek, dwa serki z większą ilością białka, worki na śmieci, deska do krojenia, mieszanka warzyw, mleko, twaróg waniliowy, kurczak 500g, sos jakiś, przyprawy i enegol