Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiem jak to skomentować. Może rozwiązaniem problemu byłoby podjęcie pracy zarobkowej? XD

A tak na marginesie, to strasznie współczuję psychoterapeucie, na którego padnie. Istotą psychoterapii jest znalezienie źródła problemu. Pacjent musi podczas takiej terapii zrozumieć, jaka jest przyczyna jego zaburzeń i jak to zwalczyć. Obawiam się, że w przypadku niebinarnego, queerowego anarchiszcza może być z tym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazfeministek #bekazlgbt #heheszki #lewackalogika #julka #bekaztwitterowychjulek #niebieskiepaski
S.....y - Nawet nie wiem jak to skomentować. Może rozwiązaniem problemu byłoby podjęc...

źródło: comment_1642936509IjfQRVn3KpXbFiLid1nKBL.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Znasz jakieś niebinarne osoby bez zaburzeń psychicznych lub ciężkiego, traumatycznego dzieciństwa?


@Sok_Mandarynkowy: + często to też po prostu moda. #!$%@?ąc od wszystkich poważnych ruchów zajmujących się faktycznie dyskryminacją mniejszości seksualnych itd, to obecnie środowisko LGBT można porównać do subkultury, do której młodzież chce należeć. Generalnie wiek nastoletni jest dość trudny, dobrze pamiętam jak to jest, gdy w człowieku buzują emocje, czuje się nierozumiany przez otoczenie i chce znaleźć jakieś wytłumaczenie, czemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sok_Mandarynkowy: mogę się mylić, ale czy to nie jest tak, że np. alkoholika można skutecznie leczyć dopiero jak sam przed sobą przyzna, że ma problem z piciem? bo dopóki siebie oszukuje (np. że panuje nad tym), to nie ma co tracić czasu na terapię
  • Odpowiedz