Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiem jak to skomentować. Może rozwiązaniem problemu byłoby podjęcie pracy zarobkowej? XD

A tak na marginesie, to strasznie współczuję psychoterapeucie, na którego padnie. Istotą psychoterapii jest znalezienie źródła problemu. Pacjent musi podczas takiej terapii zrozumieć, jaka jest przyczyna jego zaburzeń i jak to zwalczyć. Obawiam się, że w przypadku niebinarnego, queerowego anarchiszcza może być z tym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazfeministek #bekazlgbt #heheszki #lewackalogika #julka #bekaztwitterowychjulek #niebieskiepaski
S.....y - Nawet nie wiem jak to skomentować. Może rozwiązaniem problemu byłoby podjęc...

źródło: comment_1642936509IjfQRVn3KpXbFiLid1nKBL.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
To zwyczajnie brzydka typiara z nadmiernym owłosieniem. Znalazła sobie wytłumaczenie na reakcje spoleczenstwa na jej paszczurzy ryj ze jest po części babą i chłopem, bo jakos musiała sobie to wytłumaczyc. Niestety prawda jest bardziej szorstka- DROGA SYBILLO CZY JAK CI TAM: jesteś brzydkim pasztetem wiec nikt nie traktował cię dobrze, stąd twoje zaburzenia.

Znalazła sobie kółeczko adoracji z innymi oszołomami i gotowe.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: 90% że coś #!$%@? na grubo w ich społeczności i to był warunek żeby zostać. Tak jak z tym typem co zgwałcił łaskę na squocie i nie chciał przeprosić i się leczyć więc kazali mu opuścić ich społeczność.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: myślę, że psychoterapeuta polegnie na pierwszym spotkaniu. Jedno, zdaje się, niewinne pytanie w stylu 'jak się pan dziś czuje?' i anarchiszcze grzybowskie wybuchnie słusznym gniewem polskich zaimków normatywów i innych osobiszczów. Jedyne leczenie takiego przypadku to kaftan i pokój bez klamek.
  • Odpowiedz