Wpis z mikrobloga

Kasjo w tym najnowszym wywiadzie się totalnie kompromituje według mnie. Nie wiem ile ma pieniędzy z tej organizacji, ale według mnie to nie byłe warte, tego co teraz robi.

1. Mówi że FAME jutro robi konfe, bo się boją PRIME.
2. Twierdzi że FAME promuje upadłych YTberow (sam promuje ztrollowanego, kamerzyste, kruszwila, meduse)
3. Mowi zeby kupowac bilety bo jest ich coraz mniej (patrz screen)

Dalej szkoda czasu wymieniać.

#highleague #primemma #famemma
Pobierz
źródło: comment_1642894447sp2ZDqxv8n48Gj40mjboJI.jpg
  • 12
@RafDan: Podbiją świat freaków dlatego proszą influ zeby brali od nich reflinki i reklamowali gale, a w kontraktach proponowali większy % ze sprzedaży PPV niż gwarantowaną kwote xD Ostro się przeliczą z tą galą. Jak 100-150k sprzedadzą to max
@RafDan: Przecież wiadome to jest, że będzie widać, że ta gala nie budzi zbyt dużego zainteresowania i Kasjo myślę, że się stamtąd zawinie po 2, 3 lub 4 gali i wróci do fame mma na walki bo bez nich on nie istnieje
Cały Don Kasjo, do niedawna w sumie tylko pseudointeligent, teraz zaczyna zachowywać się jak simp. Generalnie to jest taki typ osoby która "myśli, że myśli". Pamiętają o tym, że konkurencja jest potrzebna, ale zapomnieli, że istnieje coś takiego jak przesyt. Mimo, że przesyt nie jest jeszcze taki duży to i tak tylko kwestia czasu aż się zwiększy.
A jeśli tak powiedział (to co napisałeś) to tylko dowodzi tego co napisałem. Ewentualnie można
kamerzyste


@RafDan: kamerzysta nie jest upadłym ytberem. Jeszcze te 8 miesięcy temu jak miał kanał to robił po 900k wyświetleń dziennie. Teraz jakby wrócił to też by tyle robił albo i więcej. Co do medusy i kruszwila się zgadzam, oni to są mega upadli