Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
"Pomyślmy: Jestem w 6 klasie SP, mam dysleksję rozwojową - dysortografię i dysgrafię. Mam opinię w której są zalecenia do pracy. Uczęszczam na terapię 1 raz w tygodniu. Nauka zajmuje mi znacznie więcej czasu niż rówieśnikom, bo dysleksja rozwojowa to specyficzne trudności w uczeniu się. Dysortografia polega na tym, że nie potrafię zapamiętać ortogramów. Piszę sprawdzian z języka polskiego. Bardzo się staram. Trudno mi pisać tak na szybko w klasie i "składać myśli". Ale piszę. Przychodzi dzień, gdy dostaję oceniony sprawdzian. I oczy mnie bolą od czerwonego długopisu nauczyciela. Już nic mi się nie chce. Nienawidzę szkoły. Płaczę. To bez sensu" - ze strony terapeutki Doroty Lubas na fb

Ja się zastanawiam jak do pracy pedagoga może iść ktoś, kto nienawidzi dzieci. Mi się to #!$%@? w głowie nie mieści, że można być takim #!$%@?. Jakbym był ojcem tego dziecka, to bym takiemu nauczycielowi pierwszą lepszą doniczkę z kwiatami na łbie rozbił. Nienawidzisz dzieci? To idź pracować gdziekolwiek, w magazynie, w biedrze, Amazonie czy zbierając truskawki. Ale #!$%@? nie w szkole, bo krzywdzisz.
#bekazpodludzi #szkola #pedagogika #polska
B.....a - "Pomyślmy: Jestem w 6 klasie SP, mam dysleksję rozwojową - dysortografię i ...

źródło: comment_1642891527lmUhKztDXRDFunQXYyh04u.jpg

Pobierz
  • 1