Wpis z mikrobloga

Mirki, wiem, ze niektórzy gardzą itd, ale wrzucam link o wsparcie - nikt mnie nie prosił, szczególnie Rafał, którego osobiście nie znam, ale jego historia bardzo mnie poruszyła.

Nie wiem czemu, ale historia tego ZWYKŁEGO chłopaka, bardzo mnie porusza. Wrzucam, bo on nie robi z tego wielkiej hucpy. Sam co roku place ten 1% to zrobię trochę więcej.

W zasadzie mógł być każdy z nas, każdy z Mirkow.

Chłopak miał wypadek samochodowy w którym był pasażerem (spał na fotelu). Nie wracał z biby, ani z imprezy wracał z rekreacyjnego wyjazdu - wystawa koni.

Wypadek tak młodego chłopaka praktycznie przekreślił jego przyszłość. Aktualnie nie moze się nawet w nos podrapać. Rodzina jednak dba o niego jak może (pomimo tego, że mają w domu chorego syna drugiego) przyjaciele nie odpuścili i starają się zawsze wspomóc obecnością.

Zwykly chłopak, jak Ty czy ja, miał plany, jakaś wizję przyszłości - teraz nie może podrapać się w nos. To już trwa kilka lat, wiadomo, ze nigdy nie wróci do pełnej sprawności. No i na wszystko potrzeba złotówek. Wiem, że z wielu Was gardzi takimi linkami, ale jeżeli chociaż, jedno z Was wesprze, to warto było wrzucać.

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/rafal_kokosza_8601.html

#zwyklychlopak #pomagam #wykop #pomoc #jedenprocent
Funky_Koval - Mirki, wiem, ze niektórzy gardzą itd, ale wrzucam link o wsparcie - nik...

źródło: comment_1642754335Uc5oqUrXAt5XE4llCgCr5g.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet jak 3% z tego zostanie przeznaczone na pomoc innym niepełnosprawnym, to ci Cię to boli? Sama nie dałaś ani złotówki. Idź udław się tymi swoimi pieniędzmi.


@Pierorzek: Pracujesz dla nich? Przekonujesz mnie, że 3% jest ok a może 5%? nie no za taką dobrą robotę należy się 10% Ofiara fundacji i tak dostanie 90%
  • Odpowiedz