Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie:

trzy tygodnie temu informowałem, że jeden z czytelników mojego tagu autorskiego przesłał mi w ramach podziękowania dwa plakaty Kurzgesagt z luźną sugestią, bym przeznaczył je na jakiś konkurs powiązany ze #spacex – święta były do tego dobrą okazją, stąd napisałem, że każdy subskrybent mojego Substacka (link na belce tagu #texasbocachica), który

a) kliknie w share mojego artykułu "Świąteczna aktualizacja z Boca Chica"

oraz

b) wyśle mi PW swój mail, bym mógł go odszukać na liście subskrybentów

weźmie udział w losowaniu tychże plakatów. Jak napisałem, nie spodziewałem się mnóstwa zgłoszeń (podane kryteria uczestnictwa były super-skomplikowane w porównaniu z typowymi dla wykopu #rozdajo w formie kliknięcia plusika – domyślałem się więc, że będzie to swoista "bariera"... a poza tym plakat to nie iPhone), dlatego tym bardziej dziękuję za share moich treści tym osobom, które zdecydowały się mnie o tym poinformować poprzez wysłanie PW.

Co do losowania uznałem, że nie chce mi się go organizować (a nie lubię nietransparentnych losowań) – każda osoba, która napisała mi PW otrzyma plakat, maile z prośbą o numer Paczkomatu rozesłałem kilka godzin temu (nie wszystkie osoby jeszcze odpowiedziały, dlatego proszę o sprawdzenie maili).

Tutaj jednak pojawia się drobna komplikacja, mianowicie otrzymałem od wspomnianego czytelnika tylko dwa plakaty Kurzgesagt, a nie są one w Polsce dostępne. Dlatego pozostałe osoby otrzymają plakaty w stylu retro od NASA JPL, które w tym celu zakupiłem.

Pozdrawiam.
  • 3
Aha, żeby nie było: użytkownik @xaxaxa, który uczciwie plakat wygrał, jako pierwszy wypełniając (moim zdaniem trudne:P) "zadanie konkursowe na spostrzegawczość", korzystając z alternatywnej opcji (w konkursie były podane dwie opcje zdobycia plakatu), otrzyma plakat Kurzgesagt oraz plakat NASA JPL, by nie czuł się pokrzywdzony, niczym robotnicy z biblijnej przypowieści o pracownikach winnicy;) #pdk