Wpis z mikrobloga

Kiedyś to mnie chociaż jeszcze gry cieszyły, dziś to już żadna rozrywka nie przynosi mi radości, przyjście z kołchozu to prosto do pryka na godzinkę lub dwie, a potem kilka piw, kolacja, ciepły prysznic i próbować zasnąć o ile się uda.
20 lat i tak niestety wygląda moje życie w dodatku na tej wsi. Zero kolegów, żadnych znajomości, nigdy nie trzymane za rękę.
#przegryw
#depresja #samotnosc #feels
DamianeX1X - Kiedyś to mnie chociaż jeszcze gry cieszyły, dziś to już żadna rozrywka ...

źródło: comment_16425262541h7kwieFd6oTorp2GiVYZA.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianeX1X:
Z tego co zrozumiałem to chcesz zmian, ale nie potrafisz ich przedsięwziąć. To musi byc trudne dla Ciebie, bo brzmi jak trochę błędne koło.
Poczytałem kilka Twoich postów i wydaje mi się, że powinieneś wpierw zasięgnąć rady specjalisty. Na forum ludzie być może dobrze Ci doradzą...ale piekło też na dobrych chęciach jest zbudowane.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: odloz alko jak najszybciej i tak, z czasem zaczniesz slyszec glosy, tym bardziej chlejac. Zaoszczedzona kase wydaj na psychiatre. Postaraj sie doprowadzic do status quo, po czym wroc do gierek i sprobuj znalezc ziomkow do regularnego grania w multi.

Generalnie gry Coop sprzyjaja budowaniu znajomosci, wiec polecam np. PAYDAY 2, zwlaszcza ze jest tani. Nie obiecuje, ze duzo pogram czy ze jestem doskonalym sluchaczem zali (bo nie jestem, bo
  • Odpowiedz