Wpis z mikrobloga

Czy mozna zobaczyc za co dostalem blokade na facebooku? Dostalem dzis blokade na dodawanie postow/reakcje i na #messenger na 3 dni za "udostepniane tresci" gdzie od bardzo dawna nic nie dodawalem na facebooku a jedynie pisalem na messengerze ze znajomymi, malo tego facebook nie chce mi pokazac co naruszalo ich regulamin bo to narusza ich regulamin xD Powod jak i kategoria blokady to jednym slowem komedia, nigdy nie udostepnialem takich tresci "przez ktore mam bana"... Co to moze byc? Algorytm z*ebal sprawe? Drugie #pytanie to czy moge sie od tego odwolac, bo mega denerwuje mnie fakt nieslusznej blokady niewiadomo za co...
#facebook
  • 10
Też dostałem takiego bana. Ogólnie mogę powiedzieć, że nic #!$%@? nie wysyłałem ani nie publikowałem i tu taka niespodzianka. Już kilka podobnych przypadków wśród znajomych
@HansLanda88 nie, rzadko nawet ze znajomymi pisalem ostatnimiczasy, nie wiem czy dobrze rozumiem ale za post z dzisiaj, gdzie jedyne co to przegladalem tablice tego dnia
@bartolii: mam to samo, jeszcze tresc powodu jest w moim przypadku totalnie absurdalna, oczywiscie nie pokazali dokladnie za co xD Nie mam pojecia o co tu chodzi i co o tym myslec...