Wpis z mikrobloga

@aski: tu wątek z przed kilku lat https://www.wykop.pl/wpis/34767669/wysoka-wroclaw-co-to-za-wielka-posiadlosc-na-ul-ro/

@Diagnose: właścicielem jest gość który oprócz tego, ze wybudował te luksusowe domy wzdłuż radosnej, to jeszcze jest powiązany z jakimiś firmami sprzątającymi, spec itd.
Ponadto tamte firmy z tego co się udało wygooglać to są/były w posiadaniu odkupionych od AMW atrakcyjnych działek przy granicznej i chyba zwycięskiej.
Generalnie ktoś, kto wie z kim w tym mieście albo i wyżej pić wódkę
Jechałem wzdłuż płotu po prawej stronie patrząc z góry. Dojechałem prawie do końca, koleś powiedział że to teren prywatny i że mam go opuścić. Pytał jak się tu znalazłem więc mu odpowiedziałem że przyjechałem od strony autostrady. Poprosił żebym zawrócił i wyjechał główną drogą dojazdową do posesji.
@aski: @Diagnose: "właścicielem jest Pan Janusz Sz. - właściciel m.in. C.L.A. Invest - to te stojące obok domki w ramach inwestycji "Wysoka Nowa"

Betonu trochę tam poszło, piwnice przewyższają metraż tego co jest ponad ziemią. Pan Janusz bardzo chciał, żeby to zdjęcie zniknęło z internetu, ale jak wiadomo, w internecie nic nie ginie :D
elzevir - @aski: @Diagnose: "właścicielem jest Pan Janusz Sz. - właściciel m.in. C.L....

źródło: comment_1642502875LO4Dz6De6CDPw87Ev6cY2k.jpg

Pobierz
Z tego co kojarzę to chyba właściciela w.w nieruchomości można wiązać z problemami z budową obwodnicy wysokiej która zdaje się miałby pod domem ;)


@KetevaN: To też prawda, szczegółów nie znam, ale słyszałem, że gra bardzo sprytnie, podobno obok wykupił jakieś działki, gdzie pod "nieuwagę" urzędników, przekształcone zostały w tereny lęgowe jakiś stworzeń.

Czekam, aż pojawią się szczątki z IV wieku, albo objawienie Marii. Gość czerpie inspiracje od Soula Goodmana :D
@KetevaN: tak patrzę na mapę satelitarną i to chyba jednak fejk. Z tego co ogarniam to droga ma iść przez środek wioski, a ta działka jest dość daleko