Wpis z mikrobloga

Obsługa na aliexpress się zepsuła, nie chcieli oddać kasy za brak paczki. Nadali 2 paczki na tym samym trackingu, w skrytce inpost była tylko jedna i nie mogli zrozumieć, że nie odebrałem paczki skoro w trackingu niby odebrałem. Po drodze jeszcze inpost olał reklamacje mówiąc że "nie było ingerencji w paczkę" - trudno się dziwić skoro paczki nie było ¯\_(ツ)_/¯ Także sprzedawca, aliexpress, inpost mnie olali. Bank w 30 min po wniosku o chargeback przelał kasę na konto. Konto na ali już usunięte - nie mam zamiaru udowadniać że nie jestem koniem, albo słoniem - a kiedyś oddawali nawet całość jak się produkt nie podobał. Jakie alternatywy do kupna chińskich filtrów do odkurzacza i końcówek chińskich szczoteczek sonicznych?

#aliexpress #zakupyzchin #chinskiecuda
Pobierz goromadska - Obsługa na aliexpress się zepsuła, nie chcieli oddać kasy za brak paczki...
źródło: comment_1642434312toF0LKwChmEfIUGVvKoldc.jpg
  • 4
@mathmed: > Nadali 2 paczki na tym samym trackingu, w skrytce inpost była tylko jedna
otworzyłeś w ogóle paczkę? w środku zapewne były obie przesyłki które zamówiłeś... aliexpress robi "multipaczki" od jakiegoś czasu. Pakują w jedną paczkę wiele przesyłek nadanych ~w tym samym czasie na ten sam adres/imię nazwisko/użytkownika.