Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 60
15 644 + 41 + 36 = 15 721

Czas znowu zacząć dodawać rowerowe wpisy. Chciałem ostrożnie sprawdzić jeżdżenie zimą i muszę przyznać, że było całkiem przyjemnie (ʘʘ) Muszę tylko kupić jakieś dodatkowe cienkie rękawiczki, które bym zakładał pod główne.

Udało się w końcu nabić kwadrat 10x10 i wypełnić dużą dziurę na północy.

Jeden przejazd tydzień temu, powoli po mieście na rozgrzanie.
Drugi był wczoraj i o jezu jak ciągle w lasach i polach jest mokro xD Bardziej to przypominało taplanie się w błocie niż jazdę. Najgorzej było zjechać z górek w okolicach Piotrkowiczek i Trzebnicy, zsuwałem się po glinie. Zdj roweru po tym wszystkim.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Tea - 15 644 + 41 + 36 = 15 721

Czas znowu zacząć dodawać rowerowe wpisy. Chciałem o...

źródło: comment_1642413872smkn96i9KviZNVdK3yEQXa.jpg

Pobierz
  • 12
@donmateok: Czaaję, ja wczoraj tylko na szybko starłem największe grudy błota/gliny, żeby jak najmniej tego wnosić do mieszkania. Ale główne mycie czeka mnie dzisiaj (,)
@Tea: Miałem ambitny plan, żeby jakieś 15km od domu zgarnąć całe błoto plastikową łyżką do opon, ale pogoda zrobiła się na tyle nieprzyjemna, że wolałem już nie stawać :o powodzenia z myciem XD czasami żałuję, że na mieście nie ma jakiejś myjni gdzie w ludzkich warunkach w ciepełku można by umyć rower.
Muszę tylko kupić jakieś dodatkowe cienkie rękawiczki, które bym zakładał pod główne.

Polecam rękawiczki kosmetyczne. Do kupienia za dychę np. w każdym Rosmanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tea: