Wpis z mikrobloga

@johnybono-bono: jak mnie #!$%@? takie gadanie właśnie, że wszystko będzie lepsze od polskiej myśli szkoleniowej. #!$%@? prawda, właśnie szewczenko jest przykładem kogoś kto może być gorszy od nawałki. my naprawdę nie mamy innego wyboru w tej chwili niż nawałka i trzeba się z tym pogodzić
@red7000: raczej nie chcemy zapłacić wszelkiej ceny za coś co nie da nam pewności sukcesu. do nas sie nie pcha Guardiola z Kloppem na asystencie tylko jakieś ogóry, odpady z Włoch albo stare dziady z Szwajcarii a kadra ma z dwa treningi przed najważniejszym meczem w tym roku. ja też jestem za tym żeby szukać kogoś lepszego niż nawałka, ale nie teraz tylko po barażach
@red7000: czyli tak jak teraz, tylko teraz jest większe prawdopodobieństwo trafienia kogoś jak Sousa - przecież dla każdego trenera wejście do takiej kadry to jest sytuacja win-win: jest w niej potencjał na wejście na mundial, jak sie uda to ogromny sukces a jeśli nie to wina Sousy. dajcie spokój, już lepiej wziąć tego Nawałkę niech #!$%@? te baraże albo i nie. jak się uda przejść to fajnie, jeśli się nie uda