Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saif3r: nie wyłapałem tego, dobry motyw
Serial super, jeden sezon (3 czy 4) był gorszy ale ogólnie trzymał poziom. Szkoda, że ostatni sezon miał 6 odcinków, bo pierwsze 5 fajnie budowali klimat a w szóstym pyk pyk pyk, wojna wygrana pora na kawusie.

Może nie pamiętam z poprzednich sezonów ale o co chodziło w motywie z tymi psami i planetą? I co to za starek przyleciał na nią, że się wypieli
Może nie pamiętam z poprzednich sezonów ale o co chodziło w motywie z tymi psami i planetą? I co to za starek przyleciał na nią, że się wypieli na Inarosa?


@_kapsel: To jedna z kolonii, chyba nie było do niej odniesień w poprzednich sezonach. Książki dopiero zacząłem i z tego co wiem wątek to ostatnie może 3 książki. Wg mnie autorzy wprowadzili to do serialu, aby dać znać, że to nie
@_kapsel: @dubstract:

Może nie pamiętam z poprzednich sezonów ale o co chodziło w motywie z tymi psami i planetą? I co to za starek przyleciał na nią, że się wypieli na Inarosa?


W pewnym momencie w ostatnim odcinku Holden powiedział coś w stylu "ciekawe gdzie się podziała tamta protomolekuła" więc te psy to chyba było to miejsce właśnie