Wpis z mikrobloga

Mam trochę pierdół na sprzedaż i żeby się nie bawić to pomysłem jest żeby jednak skorzystać z przesyłek OLX. Jak to wygląda w praktyce? Dodaję cenę przesyłki i ten ktoś ją opłaca czy przelewa kasę do OLX a ja muszę sam ogarniać płatność za paczkę? #olx
  • 8
@kutmen2: Dodajesz przesyłkę OLX w opcjach. Ktoś to kupuje i przychodzi ci etykieta na maila, drukujesz i naklejasz na paczke, wsadzasz do paczkomatu. Do gościa przychodzi paczka, sprawdza czy wszystko się zgadza, zaznacza że wszystko gra i OLX przesyłka ci kasę przeważnie do 48h
Dużo sprzedaję przez olx, kupujący opłaca koszt przedmiotu + przesyłkę, Ty dostajesz etykietę, drukujesz naklejasz wrzucasz do paczkomatu, po około dobie, dwóch od potwierdzenia odbioru przez kupującego hajs jest na koncie, jak masz więcej pytań to priv
Jak masz za dużo przedmiotów w danej kategorii to musisz dopłacać za każde kolejne aktywne ogłoszenie więc od razu uprzedzam, albo kombinujesz z kategoriami (google jakie kategorie mają dostępna olx przesyłkę - nie wszystkie mają) albo kupujesz pakiety aktywacyjne dla nadprogramowych ogłoszeń (na 30 dn, potem musisz znowu wykupić by reaktywować ogłoszenie), pojedyncze ogłoszenie nadprogramowe to 1pln, w pakietach odpowiednio taniej per sztuka