Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I cyk kolejna usterka mojego samochodu odkryta, nie działają spryskiwacze xd nalałem płynu i nic

Jesu co ja za goowno kupiłem. Następnym razem to wszystko będę sprawdzał bo tu ufać nie można nikomu

Te wszystkie plyny chłodzące i hamulcowe to kurła chyba z dziesięć lat mają, taka gęsta maź, że ja #!$%@?. Się boję w jakim stanie są filtry.

Chciałem dolać dzisiaj płynu chłodzącego ale widząc tą maź mi się odechciało.

Jutro w robocie zamawiam wszystkie filtry, olej, płyn hamulcowy(jeszcze nie wiem jaki, jakieś rady?) I niech mi to wymienią przy okazji wymiany szyby

Jeszcze jedno pytanko odnośnie oleju przekładniowego, do wspomagania kierownicy itd. trzeba to wymieniać czy mogę to na razie odpuścić?

#samochody #mechanikasamochodowa
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: dobra przyjrzałem się jeszcze raz i to chyba przez to nocne światło. Płyn chlodniczy jest w porządku moim zdaniem, nie było żadnego miodu w środku ani nic, płyn hamulcowy myślałem, że jest gęsty ale to był filtr, który serio wyglądał jak mega gęsta maź. Korek z oleju jak na zdjęciu, nie ma żadnego białego nalotu ani nic z tych rzeczy.

No i zostaje kwestia płynu do spryskiwaczy, jakieś 30 minut
AntyChryst - @robertx: dobra przyjrzałem się jeszcze raz i to chyba przez to nocne św...

źródło: comment_1642104038K2Wv9ifCM050I7bmgKPY4L.jpg

Pobierz