Wpis z mikrobloga

Tak Panowie! PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA wg. feministek zawsze ma przy sobie podpaski.( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Czy te zasady dotyczą wszystkich mężczyzn zapyta skonfundowany Oskar?
-Haha, ależ nie głuptasie odpowie mu roześmiana Julia. Ty słodziaku nic nie musisz przynosić. Mirek beciak będzie przynosił i jeszcze się będzie cieszył bo nazwiemy go naszym rodzynkiem. XD

#blackpill
Pobierz
źródło: comment_1642015460IA1kzsKFuMjYjqAXcExL0b.jpg
  • 9
@choochoomotherfucker: ok choochoo,
Po pierwsze jak coś cytujesz to cytuj całość czyli łącznie z emotką. Bez niej suchy tekst ma zupełnie iny wydźwięk, wygląda jak przemowa Mussoliniego,a z uśmiechniętą buźką z kolei wygląda jak celowe wyolbrzymienie i heheszki.

Co do zarzutu...
Czyli nikt nie twierdzi, że mężczyzna powinien nosić podpasek dla kobiet?

W relacji przedstawiona jest historia chłopaka, który nosi je dla koleżanek i jest to wyraźnie historia o wydźwięku pozytywnym.
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: W tym hasztagu chodzi o to, żeby przekonać mężczyzn, że kupowanie podpasek swojej kobiecie/siostrze/mamie nie jest niczym wstydliwym. Bo niestety, nie wiadomo dlaczego, wielu facetów ma przed tym opory. A niżej jest pozytywna historyjka, nadesłana pewnie przez czytelniczkę, o gościu, który nosił przy sobie zapas podpasek, co było bardzo miłym gestem, autorka nigdzie w niej nie napisała, że "prawdziwy mężczyzna zawsze ma przy sobie podpaski".

Niestety zanim napisałam tamten komentarz,
Pobierz
źródło: comment_1642071155kq3a1F3Dx1eknKVpQJSKPF.jpg
@choochoomotherfucker: ok rozumiem Twój punkt widzenia. Nie zgadzam się z nim, ale go rozumiem.

Dla mnie ta historyjka to przykład wykorzystywania chłopaka który za swoją kasę kupuje koleżankom podpaski. To łącznie z tym niezbyt zręcznym hashtagiem gryzie mnie w oczy.

Heh, jak przejrzles moje posty to powinieneś wiedzieć, że do wielu z nich użyłem hiperboli. Lubię kobiety, nie wyobrażam sobie życia bez nich, ale nie jestem ślepy na niektóre zachowania, których