Wpis z mikrobloga

Ten tag schodzi na psy i tak był nisko ale w tym momencie słyszę pukanie spod spodu XD Kiedyś lajty szczudlaka były szotowane na tagu, wrzucane najlepsze momenty, awantury pomiędzy tymi dwoma ułomkami, a teraz ja nawet nie wiedziałem ze nitroman miał lajta wczoraj, gdyby nie messi boży. Teraz jest #!$%@? tagu jakimiś meksykanami, od dawna nie redaktor szkolnej, olgierdami, srawkami...na wymioty się zbiera jak ten #kononowicz ma już mało wspólnego w ogóle z postaciami uniwersum. Jakieś gówniane wojenki alkoholików którzy maja za dużo wolnego czasu. Sram na meksykana, sradka, olgierdana, rafałka i arona, więcej kontentu z tymi przygłupami by się przydało, bo tego co się teraz dzieje nie da się w ogóle czytać. Stara szkolna wróć proszę dla ciebie
#kononowicz
Pobierz
źródło: comment_1641845316DSj0ou7XP2Ma4xkeFpG6xp.jpg
  • 6
@Artok: no właśnie nie wg mnie. U Tiger Bonzo tez dużo osób się kręciło i kręci nadal i na tagu 90% kontentu jest o tym idiocie a tutaj o konononie i majorze tego kontentu jest z 10% XD i tak na majora kanał lecą filmy bez cenzury i czasami można się pośmiać, z tego co wiem to sradek okrada tych debili i mało mnie to w sumie obchodzi bo czemu by