Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
No i Halo Infinite ukończone. Bardzo mi się ta gra podobała, mówiąc szczerze nawet bardziej od ukochanego przez mnie Dooma Eternal. Tempo akcji, poziom trudności, czy wreszcie długość samej kampanii były po prostu w sam raz. Mam nadzieję, że to dość otwarte zakończenie oznacza kolejne przygody bo chce się po prostu więcej, za to jak na razie mogę spokojnie dalej czyścić mapę ze znajdziek i skupić się na zajebiście dobrym multi. To gra jak za starych, dobrych czasów, gdy do dopracowanej kampanii dostawało się konkretny tryb gry wieloosobowej, który tak w zasadzie jest dużą gra sam w sobie.

Osobiście daję z czystym sercem mocne 9/10, bo dropią klatki na cutscenkach. ;)

#xbox #xboxseriesx #xboxone #halo #haloinfinite

Mam to szczęście, że podczas całej gry ani razu nie wpadłem pod tekstury, gra mi się nie wywaliła ani nie miałem praktycznie żadnych innych bugów. Grane na Series X.

Zdjęcie randomowe z netu.
Pobierz
źródło: comment_16417593589s6TVzKrgWjnLmqCQy9fkd.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: tak, grałem w poprzednie części. Jestem fanem od 3 w którą grałem na X360.

Moim zdaniem można śmiało grać w Infinite nie znając szczegółów poprzednich gier.

Właśnie obejrzałem scenę po napisach - powinniśmy spodziewać się kolejnych przygód Mistrza Wodza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jubei: Moja również ;) Jedyne co dobrego łączy tę grę z oryginalną trylogią Bungie, to solidny feeling ze strzelania i poruszania się. Tu jest wszystko w miarę zachowane. Miło mnie zaskoczyło AI wrogów. Nie jest to poziom starej trylogii, ale w porównaniu do statycznych celów z halo 4 i 5 to ogromny progres. Gorzej już z AI marines. Ci nie potrafią sterować pojazdami. Jeśli chodzi o lokacje, to ogromna nuda i
@BrodaMGS: no więc zacznę od końca.

UWAGA, BĘDĄ SPOILERY JEŚLI KTOŚ TU ZABŁĄDZIŁ


Jestem przekonany, że ta gra mogła być bardziej epicka, ale chyba nie powiesz mi, że się nudzileś?


Odbijanie FOBów to faktycznie powtarzalna czynność, ale już niektóre cele dodatkowe zajęły mi trochę czasu i wymagały strategicznego podejścia. Walki z bossami bardzo fajne, większość wymagająca, jednocześnie fair. Dotarcie do niektórych znajdziek to też praktycznie mini misje.


Generalnie jak sam wspomniałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jubei: Spoiler 1: Nie sądzę, żeby 343 udźwignęli jakąkolwiek dobrą opowieść o MC. Nigdy im się to nie udało. Postacie w Infinity są po prostu sztampowe i bez charyzmy a MC za bardzo rozmiękczony i zhumanizowany. Głowni adwersarze przypominają mi kalkę złoczyńców z marvela xD

Spoiler 2: Fakt, tu było trochę więcej urozmaicenia jeśli chodzi o wygląd lokacji. Choć to wciąż niewielka część gry.

Co do przeciwników pobocznych w otwartym świecie,