Wpis z mikrobloga

Sąsiadka z dołu tak grzeje, że nie muszę w ogóle grzać w mieszkaniu xD Nie wiem ile ona musi mieć u siebie, chyba pod 30 stopni bo ja nie grzeję nic i mam 25,3 #mieszkanie #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiman: Tak przypuszczam. Obok z jednej strony nie mam nikogo, a z drugiej mam tylko jeden pokój styczny z mieszkaniem sąsiadów (drugi pokój jest styczny z klatką schodową) i z tego co wiem to w tym stycznym pokoju sąsiadów akurat nikt nie przebywa, wątpie żeby tam mocno grzali
  • Odpowiedz
@BajerOp: Nie no, ja bym grzał gdyby ona nie grzała. Ale nie lubię mocnego ciepła w mieszkaniu. Swoja drogą może niżej od niej też mocno grzeją (mieszkam na ostatnim pietrze)
  • Odpowiedz
@fiman: Bardzo cienkie ściany w bloku. Jak obok mieszkali inni sąsiedzi to przebywali w tym stycznym pokoju bo wszystkie stuki, rozmowy przez telefon itp docierały do mnie. Teraz mieszka inny sąsiad i nie słyszę nic, więc bankowo stale przebywa w drugim pokoju. Poza tym jak kiedyś tam patrzyłem z drogi to w tym stycznym było ciemno, a w drugim jasno.
  • Odpowiedz
@fiman: To prawda, 4 miesiące temu mnie zwolnili i jeszcze nie znalazłem drugiej roboty xD Dodatkowo mam problemy zdrowotne (czekam na wynik biopsji) więc jakoś tak mam mniejszą motywację do wszystkiego. A kasa sie kończy, niedługo może pójdę pod most (albo wrócę do rodziców)
  • Odpowiedz