Wpis z mikrobloga

Będzie trochę narzekania.

W parku niedaleko mnie jest staw, jeziorko, jakkolwiek by to nazwać. Mieszka tam sporo ptaków głównie kaczki i wszędobylskie gołębie. Od paru ładnych lat są tam też tabliczki dokładnie opisujące czym można karmić ptaki, a czym nie.
Mimo to dzisiaj widziałem, kurła, jak tępi ludzie karmili ptaki chlebem i to tuż obok wspomnianych tabliczek. Od wielu lat w mediach trąbią, że pieczywo szkodzi ptakom, a ludzie nadal to samo. Ech, dobra nagadałem się (,)

#kiciochpyta #ptaki #dokarmianieptakow #ludzietodebile
  • 6
Jednym słowem, ludzie to dzbany. U mnie na podwórku karmią ptaki, ale chociaż typowym jedzeniem dla ptaków, kulki ziaren itp. Szkoda tylko że czasami rzucają to na podjazd do garaży.
@BUS_pl: ja od dawna uwazam, ze zeby w Polsce bylo dobrze musza wymrzec ludzie 40/50+ skazeni zyciem w prlu. Mialem taka sama sytuacje z jakims starym dziadem, ktory nawet na pytanie czy jakby weterynasz mu powiedzial zeby nie karmil kaczek chlebem, to odpowiedzial ze i tak by karmil i idź pan juz stad
niby tak i niby nie, ludzie są czasami skłonni zmienić zdanie na jakiś temat, jednak wiek 40/50+ to w większości nastawienie typu "jestem starszy, więcej przeżyłem i się znam, a ty nie gówniarzu" ¯\_(ツ)_/¯