Wpis z mikrobloga

Ale na tym gościu to się przejechałem porządnie, przyznam się że wpłaciłem kiedyś na auto...... wstyd mi jak uj...... Nie zaufam już żadnemu podstarzałemu kombinatorowi z Azji. Ogólnie uważam że takie jednostki psują wizerunek wszystkich innych twórców...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krzysztof_Machaj: Kiedy Damian organizował zbiórkę na ten samochód ustawiając za cel 40 000 zł sądziłem, że za maksymalnie tyle go kupi. Wydawało się mi, że nabędzie starego rzęcha. Tymczasem kupił nowiutke auto za bodajże 80 000 zł, do którego dołożyli się rodzice jako prezent ślubny dla syna i nowej synowej. Ale gdyby poinformował o tym potencjalnych wspierających przed zbiórką nikt nie wpłaciłby mu...
pelt - @Krzysztof_Machaj: Kiedy Damian organizował zbiórkę na ten samochód ustawiając...

źródło: comment_1641489513HJXVAakVNn0sN9PAWzyfaC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krzysztof_Machaj: kolego mam podobnie tylko ja znow wsparlem kiedys gape, jak jeszcze rokowal i sie normalnie prowadzil. Az mnie skreca jak pomysle co popelnilem…dlatego teraz czuje sie wrecz zobiwiazany, do bacznej obserwacji i mowieniu prawdy o tym pato kelnerze zebraku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof_Machaj: Tak, Damian Drążek wydał na samochód 80 000 zł, sam o tym mówi we swoim vlogu "Zabrałem DZIEWCZYNĘ ZE SLAMSÓW na wycieczkę". Zbiegło się to czasowo ze ślubem z dziewczyną, którą woził w tym odcinku. Nie wiem, czy ożenił się przed zakupem, czy po zakupie tego auta, ale fakt byli blisko razem i to zataił robiąc tą zbiórkę i inną na macbooka dla niej.
pelt - @Krzysztof_Machaj: Tak, Damian Drążek wydał na samochód 80 000 zł, sam o tym m...

źródło: comment_1641509767jBrynADFTQMt0vFmwtuUC7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof_Machaj: W tym vlogu Damian o tym mówił, ale za wiele to tam nie dowiesz się. Od około połowy 4 minuty mówi ile zapłacił.
A informacja o jego ślubie rozeszła się dopiero niedawno. Damian potwierdził to jedynie na instagramie.
pelt - @Krzysztof_Machaj: W tym vlogu Damian o tym mówił, ale za wiele to tam nie dow...
  • Odpowiedz
To że tyle wydał na auto to ja wiem, bardziej mnie ciekawi czy to wszystko było zaplanowane już wcześniej, te zbiórki na sprzęt tak dla tej nastolatki, te ckliwe historie o biedzie, a poźniej nagle......ślub.... tego jestem jestem ciekaw, przecież nie hajtasz się z dnia na dzień, no chyba że w Vegas..
  • Odpowiedz