Wpis z mikrobloga

Podsumowując 2021r. w kambodżańskim uniwersum włączając w to wszystkich aktorów co was najbardziej rozśmieszyło/zażenowało w 2021r na gniotach, konkretna sytuacja, jakieś powiedzonko czy inne akcje?
Ja zacznę. Dla mnie największa beka to urywek z where is the boss, I'm the boss, husband of the boss, za tą sytuację przyznaję oskara. Wracam do tego co jakiś czas i zawsze śmieszy.
Ex aequo akcja z kall de polis:)
#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
@dizel81: Dużo tego było.Najbardziej rozśmieszyły mnie akcje tj. :
-Prezes #!$%@? panikuje w dżungli i ryczy,że ma wensza na szyi a Misza go pociesza i uspokaja :D
-Prezes opiernicza Witka, że zepsuł piec xD
-Ucieka przed pszczołami Adaś.
-Pucin mówi, że życie barmana jest zajebiste i napifki kurła.Ogólnie cała ta imprezka.
-Adaś
  • Odpowiedz
@dizel81: dla mnie najlepsze było jak machluj oznajmil swiatu, ze Polonia to była dla jaj….

A wczesniej każda zrzutka na motywy polskie itp…itd.. to byla ważna, najważniejsza bo on tego nie robi dla pieniedzy….
  • Odpowiedz
@dizel81: Ze śmiesznych fragmentów: wąż na szyi i ucieczka przed pszczołami to chyba najlepsze momenty. Jeszcze może ten szot z Instagrama (chyba) jak kopali jakiegoś chudzielca, a Misza wołał "złapałem #!$%@?! Telefon chciał mi #!$%@?ć"

Co do najbardziej żenujących momentów, to jest tego za dużo.
wieczny ochlaj,
spuchnięte mordy,
wigilia
  • Odpowiedz