Wpis z mikrobloga

30-40 latek na wysokiej pozycji społecznej/zawodowej zna swoją wartość bo nie jest beta-śmieciem co za tym idzie doskonale zdaje sobie sprawę że może przebierać w studentkach


@KochanekAdmina: hehe XD jakoś nigdy nie widziałam tych mitycznych 40latków ze studentkami
  • Odpowiedz
@elena-mary: jak się obracasz w środowisku julek i oskarkow to możliwe xD w moich kręgach partnerka 10 lat młodsza to takie minimum. Czasem są wyjątki ale to na zasadzie ze sam facet ma jakieś 30 lat a jego partnerka z 24. Par rówieśników plus minus 5 lat prawie nie znam.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Kobieta po 30 niema szans, znaleźć rodziny. Facte po 30, zakładającz e jego stan majątkowy się nei zmienił od lat, też niema szans na znalezienie rodziny. Na casual s-x, obie płcie mają duże szanse.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: już zaprzeczasz temu co mówi kolega @Niemamwiedzy. Ja nie obracam się w towarzystwie Julek bo jestem już starsza ale po prostu obserwuję swoją rodzinę (jest 1 para z różnicą 8 lat ale z drugiej strony np moja matka jest starsza od ojca) plus w pracy gdzie mam dostęp do dokumentów kadrowych więc nawet patrząc na akty urodzenia dzieci moich pracowników to widzę, że różnica w wieku to
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: to dodam jeszcze argument, że sama jak byłam studentką to zarówno ja jak i koleżanki miałyśmy bekę z takich starszych panów probujących podbijać a wszystkie z nas się jarały równieśnikami no ale TY na pewno wiesz lepiej o tych niewidzianych przez nikgo związkacha :D
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: jak to się mówi "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" Tak jak są stare baby ruchające młodych chłopaków tak samo moze być i w drugąs tronę ale nie należy robić z tego czegoś powszechnego. Potem biedne mireczki się naczytają, będą czekać a spotka ich tylko rozczarowanie.
  • Odpowiedz
np moja matka jest starsza od ojca) plus w pracy gdzie mam dostęp do dokumentów kadrowych więc nawet patrząc na akty urodzenia dzieci moich pracowników to widzę, że różnica w wieku to średnio 2-3 lata.


@elena-mary: Ale nie porównuj parowania sprzed czasów internetu, tindera i rewolucji sexualnej. Za komuny to mogłaś znaleść sobie chłopa na osiedlu bo nie było za bardzo innych możliwości, dzisiaj cały świat przedstawia swoją ofertę matrymonialną i wybiera się tylko najlepsze towary.

Moje partnerki przeważnie były 7-8 młodsze odemnie, ale dlatego że jestem jeszcze względnie młody, a nie widzisz tych 40 latków z 20 latkami bo polki strasznie się postarzają makijażem i wyglądają na starsze niż są w rzeczywistości. W kinach czy galeriach często widze takie
  • Odpowiedz
No tak 10 lat starszy chłop to już starszy pan xD Na pewno kiedy mieliście wybór oskarka mieszkającego z matką, a 35 latka z własną firmą, który dba o swój wygląd to byście wybrali oskarka xD


@KochanekAdmina: no ja zawsze wybierałam równieśników...Mój mąż ma tylko 2 lata więcej. Niestety faceci kiepsko się starzeją i rosną im brzuchy + łysina. Wiadomo, że jakiś mini procent dobrze się trzyma no ale to
  • Odpowiedz
Niestety faceci kiepsko się starzeją i rosną im brzuchy + łysina.


@elena-mary: Zaraz zaraz, ja mówiłem od początku o wysokiej jakości samcach bo tego dotyczyła dyskusja. Jak facetowi w okolicach 30-40 lat rośnie brzuch, zakola i nie robi absolutnie nic z tym to oznacza że nie jest wysokiej wartości wręcz odwrotnie bo skoro nie umie zadbać o siebie, nie będzie potrafił zadbać o nic innego.

Z brzuchatych zakolaków to kobiety
  • Odpowiedz