Wpis z mikrobloga

@bartolomis: Victoria jaka wyszczekana pracuje w szlachta nie pracuje i chodziła do Hogwartu gdzie jego najsławniejszy uczeń ma poniżej ba 170cm, może im się nie układało i stad takie preferencje szlacheckie
  • Odpowiedz
@bartolomis: Czasem się zastanawiam czy jakbym się urodziła 10 lat później to też bym była taką tępą dzidą. Ale chyba jednak nie, bo na naszej klasie też było raczysko, zdjęcia z dziubkiem i szlachta nie pracuje i się całe szczęście nie wpisywałam w tą kategorię.
  • Odpowiedz
@P4ncernik: ciagle wierzysz w te pierdoły, że baba po 30 to już generalnie nie ma życia na rynku matrymonialnym?

Przecież na tinderze czy też generalnie w internecie jest masa chłopów w wieku zarówno 20 jak i 50 lat, którzy chcą wyruchać wszystko co ma cycki i nie zdąży na drzewo uciec. Takie chłopy będą dawały atencję zarówno 20, 30 jak i 40 latce.

Chłop po 30 ma trudniej na rynku
  • Odpowiedz
@P4ncernik: Ty w to wierzysz? Niejednokrotnie widziałem profile par na jakichś portalach typu datezone, a nawet na badoo czy tinderze, ulane p0lki po 40 a nawet po 50 z wysportowanymi 20 latkami i to nie jakieś sexy milfy tylko zwykłe lochy z ziemniaczanym pyskiem.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Sadze że źle zrozumiałeś moja intencję w części dotyczącej sytuacji kobiet na rynku matrymonialnym. Ja w swoim wpisie nigdzie nie mówię o tym że kobieta po 30 ma łatwo zdobyć stałego partnera. Wręcz przeciwnie, pisałem o napalonych internetowych oblechach, jako przykładzie osób które dają im głównie atencję. Będąc kobieta, brałbyś kogoś takiego jako kandydata do poważnego związku?

lasce obecnej na tinderze i suzkajacej tam seksu rura po 30 raczej
  • Odpowiedz
To sytuacja na rynku knurów jest beznadziejna. Ja jestem idealna i nic nie muszę w sobie zmieniać, bo przecież tyłu facetów mi to mówi.


@Niemamwiedzy: Ja to rozumiem, nawet podkreślam moją sympatie do beciaków dodając dopisek "śmieć" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za obecną tragedie na rynku świń odpowiadają w 100% faceci (tylko tutaj pytanie czy to ich wina czy środowiska w jakim zostali wychowani).

No ale
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: To połączenie tego jak wychowywani są faceci przez matki na całym świecie + w ostatnich 5-6 lat rozkwit insta w Polsce. Kiedyś mówilo się że to faceci są płytcy bo patrzą tylko na wygląd a teraz laski patrza przede wszystkim czy facet bedzie im do torebki pasował albo jak mogą się nim gdzieś pochwalić.
  • Odpowiedz