Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@n4ojlj3_42lk: no i na czyje wyszło - tych trolli co mówili że stracisz i będzie przesrane czy złotoustego Mateusza, który obiecywał że będzie lepiej?

3zl - jeden powie dużo, drugi niedużo. Fakty są jednak takie że jesteś 3zl DO PRZODU. To już wiesz na kogo głosować w przyszłych wyborach, pozdrawiam cieplutko z farszem!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n4ojlj3_42lk: Pogratulować głosującym na pajacy, którzy nic nie robili w kwestii samowystarczalności.
Bez gazoportu byśmy byli teraz w wielkiej dupie.
Elektrownie jądrowe? Panie po co to komu? Lepiej dotować, a potem zamykać kopalnie i podpisywać kontrakty z ruskimi i szwabami.
Niektórzy do teraz nie wiedzą po co się utrzymuje te kopalnie węgla.
Górnicy cwaniacy o tym wiedzą i to tylko wykorzystują.
Teraz można se popatrzyć na Ukrainę, nie mieli by nic
@GrafikaUltraHaDe: Patent w tym, że jak w Azji ceny gazu podskoczyły to importowaliśmy zarówno my jak i gazoport w Kłajpedzie gaz LNG z Rosji bo Amerykańcom się tam bardziej opłacało eksportować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aczkolwiek dobrze mieć alternatywę nie.
No i wierzę, że ukończą ten gazociąg zanim się rok skończy, a wraz z nim umowa na transport gazu Jamalskim i Ruskie go zwyczajnie odetną (co już
@GrafikaUltraHaDe:
Ja tam mój zbiornik na propan zamierzam zatankować w Maju bo jak pójdą plotki, że się mistrzowie nie wyrobią do Grudnia z odpaleniem tego BalticPipe to ceny zarówno ziemnego jak i propanu wystrzelą w kosmos znowu.

Nie wiem skąd to się bierze, ale zawsze równo wzrasta ziemny jak i propan, a przeca wspólnego to mają ze sobą te gazy tyle, że oba się palą only.