Wpis z mikrobloga

#motocykle #forum

Cześć. Zaczynam przygodę z motocyklami, jestem na początku i zapewne będę miał dużo pytań, wątpliwości i innych takich. Chciałbym zapisać się do jakiegoś forum gdzie społeczność związana z tym tematem się gromadzi. Wiem, że jest ich dużo, wiem że można wygooglać, ale chciałbym zapytać tu, które z tych forów wybrać, które jest najbardziej żywe i największe (nie chcę się zapisywać do kilku bo zrobi się bałagan)
  • 15
  • Odpowiedz
@LordRoyalshot: Żadnych polskich, w większości to rak trawiony przez starych pseudo mechaników Januszów albo ślepo zapatrzonych w swój sposób na życie ignorantów, ewentualnie "LWG UMAR TAK JAK KOCHAŁ NA MOTOCYKLORZE" i inne tego typu wysrywy, serio. Absolutnie ciężko znaleźć coś sensownego, może na fejsie w grupach gdzie jest mała społeczność ale też duża szansa, że trafisz na jakiegoś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Aj wlaśnie sprawa taka, że mi nie bardzo chodzi o dany model, o dane wyposażenie itp. Pisząc "zaczynam przygodę" miałem na myśli, że zaczynam robić papiery, potem dopiero motocykl. Liczę, że pójdzie szybko i sprawnie, więc już zaczynam się za pewnymi rzeczami rozglądać i pytać. Dożyłem czasów, gdy grupy FB wyparly fora? :/
  • Odpowiedz
@tagan: @mchmjszk: Rozumiem co macie na myśli. Poniekąd jest to też cenna informacja, smutna ale cenna

"Gdzie ten naród który razem pierwszy z kolan wstał
I nie pozwalał zgnieść
Gdy swastyka truła cięli sierpimłotem
Nie potrafi teraz nawet już samego siebie znieść"
  • Odpowiedz
@LordRoyalshot: Grupy FB już dawno wyparły fora, zostały same niedobitki gdzie nic się nie dzieje albo ja nie umiem czegoś sensownego znaleźć, może Paciak.pl? Ale tam też się nie za wiele dzieje. Pisz po prostu tutaj, na pewno znajdą się jednostki które Cię obśmieją ale jednak sporo niegłupich ludzi ma tag w obserwowanych i na pewno chętnie pomoże.
  • Odpowiedz
@tagan: Siedzę trochę w elektronice, tej mniejszej, prostej i tej większej bardziej skomplikowanej i powiem szczerze, tam tylko forma.. funkcjonują jakoś jeszcze, dlatego tak pomyślałem, że w tym temacie również może coś by się znalazlo!

Dzięki jeszcze raz. Będę pytał tutaj najwyżej ;)
  • Odpowiedz
@LordRoyalshot: Niedawno zrobiłem prawko i jak miałem problemy to pisałem tutaj i zawsze chętnie pomagali nawet jak pytałem o podstawy więc też polecam tag motocykle :)
  • Odpowiedz