Wpis z mikrobloga

tldr: Przemysaw S. nr telefonu 508 393 0** znany na wykopie jako @szakur zwany dalej Delinkwentem oszukał mnie na 50 PLN przy #spotifyfamily #spotifyrodzina

W dniu 5 listopada 2021r. wpłaciłem na konto Delinkwenta 50 PLN z góry w zamian za roczny pobyt w jego rodzince w Spotify. Niestety jeszcze przed końcem roku, 30 grudnia otrzymałem maila jak w załączonym obrazku, że nie mam już dostępu do konta premium. Oczywiście napisałem do Delinkwenta z prośbą o naprawienie sytuacji jednak nie dostałem od niego odpowiedzi pomimo, że jest aktywny na wykopie.

Owszem, jest w tym trochę mojej winy. Nie zrobiłem podstawowego przeszukania wpisów na temat Delinkwenta, w których by opisywano jak oszukiwał innych Mirków. Np. [w tym wpisie](https://www.wykop.pl/wpis/60573891/przemyslaw-s-aka-szakur-#!$%@?-mnie-na-110zl-dosta/) chciał oszukać Mirka @lalkarz na 110 PLN.
Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś jest zdolny zhańbić się za pięć dych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szakur skoro nie chcesz mi odpowiadać na priv, proszę publicznie o załatwienie sprawy tak jak uważasz za słuszne.
Z mojej strony dodam, że może i załatwiłeś sobie w ten sposób kasę na hehe flaszkę, jednak z taką postawą będzie ci ciężko coś zasobnego w życiu osiągnąć.

PS: jeżeli Delikwent zwróci mi niewykorzystaną część pieniędzy, zorganizuję na tą kwotę #rozdajo

#oszukujo #patologiazewsi #januszebiznesu #afera
mybeer - tldr: Przemysaw S. nr telefonu 508 393 0** znany na wykopie jako @szakur zwa...

źródło: comment_1641206882WNq6vAsjsWjEfwvGluwFXX.jpg

Pobierz
  • 221